Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Felismeri valaki ezt a thrillert?

Felismeri valaki ezt a thrillert?

Figyelt kérdés

Csak néhány jelenetre emlékszem, kb olyan 8 éve láttam. Egy kihalt területen játszódik, olyan mint a tremors filmekben. Egy lányról szól, de nem tudom, hogyan került oda (ott rekedt, oda költözött ..nem tudom). Valami lakókocsi ablakán keresztül nézte ahogy valakik szeretkeznek. Aztán találkozott egy fiúval, akivel sokat szoktak sétálni meg beszélgetni egy elhagyatott magas épületben (lehet, hogy csak épület rom)és a lány a végén félt a fiútól és önvédelemből lelökte a magas épületről és ahogy zuhant, valami vas rúd vagy antenna felnyásalta a testét.


Még arra emlékszem, hogy lakott azon a településen egy nő aki meghalt (talán gyilkosság) és a 9 éves lánya a tv-t bámulta és amikor a rendőrök elmondták neki hogy az anyja meghalt és neki el kell hagynia a házat, csak azt kérdezte, hogy ahova viszik ott is lesz Tv?



2019. aug. 13. 00:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!