Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Boku no Hero Academia miért...

A Boku no Hero Academia miért másolja a Narutot és a Dragon Ballt?

Figyelt kérdés
Aki ismeri mind a három animét, kérem csak az szóljon hozzá. Köszönöm!

2019. aug. 13. 22:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, pár dolgot átvettek, de azert más világ sokkal! Akinek meg a dragon ball es naruto tetszett, annak akkor valszeg a boku no is fog, ez nem olyan rossz dolog.
2019. aug. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De az a baj, kedves válaszadó, hogy sok mindent átlopnak a Narutoból, illetve ez egy lebutított Naruto-Dragon Ball keverék (75-25%).
2019. aug. 13. 23:28
 3/24 anonim ***** válasza:
68%
Erre van igény.
2019. aug. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
DE AKKOR NE EZT A MÁSOLATOT NÉZZÉK, HANEM EREDETIT NÉZZENEK A 14-18 KOROSZTÁLYBAN LÉVŐK!
2019. aug. 14. 09:07
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
Én néztem mindet, de nekem a Boku no Hero academia is nagyon nagyon bejött. Modernebb, másabb korban játszódik és azért más a főszereplők személyisége is. Lehet, hogy Neked ez egy copynak tűnik, de ne erőltesd rá a véleményed másokra légyszi.
2019. aug. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

És nem csak a tinik néznek animéket.


Üdv,

25/N

2019. aug. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Tudom, de a Boku no Hero Academiát nézik tinik (legtöbb esetben)
2019. aug. 14. 10:09
 8/24 anonim ***** válasza:
80%

shounen animék között nagyon gyakori az ,hogy hasonlítanak egymásra vagy klisések(pl. föszereplö hülye de vannak titkos eröi)

a másik dolog ami miatt ezt gondolhatod az az ,hogy ezek az animék ( narutó , dragon ball ) afféle 'klasszikusok'

és emiatt elképzelhetö ,hogy néhány elemet 'átvettek'

belöle a készítök

Amit én javaslok az aza hogy ne csak "shouneneket" nézz vannak annnyival jobb anime gener-ek

tessék itt egy weboldal ahol nézhetsz magadnak anomét


[link]

2019. aug. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Igazából a BnHA a Shippuudenhez kutya füle, nem nagyon érdekes
2019. aug. 14. 19:01
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
Én ismerek egy embert aki kinézte a Narutot és a Dragon ballt (bár ez nem tetszett neki) és mégis jobban tetszik neki a BNHA sőt ez lett a kedvenc animéje és igazából szerintem sem lett olyan rossz a Boku no hero academy. A minősége is jobb és ez egy újabb anime ezért is jön be sokkal jobban a tiniknek és eddig kevesebb része is van tehát hamarabb ki lehet nézni
2019. aug. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!