Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes megnézni a Narutot?

Érdemes megnézni a Narutot?

Figyelt kérdés

Már egy ideje nézek animéket, és folyton szembejön velem ez a sorozat, viszont csak egymástól teljesen eltérő véleményeket olvastam.


A hossza nem probléma (láttam már 100+ animéket: Hunter x Hunter, Bleach, Gintama, valamint nemrég értem be az One Piece-t), viszont félek, hogy azok után csalódni fogok benne.


2019. ápr. 30. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel láthatod hogy mindenkinek más véleménye van róla ezért nem tudhatod neked tetszeni fog-e.. miért nem nézel meg egy részt, és ha tetszik akkor folytatod, ha nem nem... bármikor abbahagyhatod amikor már unod. Voálá.
2019. ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én személy szerint ajánlom. Kicsit gyerekesen kezd, de utána összetett, elgondolkodtató sztori, szuper karakterek, és egy nagyon kidolgozott világ. Én tartottam tőle, de az egyik legjobb anime élményem lett. Persze senki nem mondhatja meg, tetszeni fog-e, de ha szereted a shouneneket, nincs bajod a hosszúsággal, és mondjuk kicsit érdekel a mitológia és a keleti filozófia, akkor jó esély van rá, hogy sikert arat majd nálad.
2019. máj. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amennyire emlékszem rá, az alapsorozat (a "sima" Naruto) elég jó, de készülj fel a rohadt sok flashback-re. A Shippuudent a felénél abbahagytam, annyira erőltetetten kacifántossá vált, azt se tudták a készítők, hogy hová fokozzák már a karakterek erejét, mindig felül akarta múlni a sztori saját magát, mindenki felváltva halt meg és támadt fel.
2019. júl. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!