Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto vagy One Piece?

Naruto vagy One Piece?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb?

2019. aug. 16. 12:13
 1/10 anonim válasza:
85%
One Piece
2019. aug. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%

A Naruto is jó, de következetesen úgy érdemes belevágni, hogy kihagyod az összes fillert. Sajnos nagyon ront az élményből, mert egyszerűen túl sok... De valahol biztos össze van szedve listába, hogy mely részek a fillerek, csak aki már nézi (én 13 éves korom óta, most 22 vagyok), annak ez nem vígasz. A Borutoban is hetek óta már csak áttekerek, amíg vissza nem térünk a sztorira.......... Nagyon sajnálom amúgy a sorozatot, mert én nagyon szeret(t)em.

A One Piecet nem ismerem, de ha nincs benne (ennyi) filler, akkor az élmény szempontjából jobb lehet.

2019. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%
Ki masolna valaki nekem,hogy melyikek a filler-ek az one pieceben?
2019. aug. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
One Piece fillerek még túlélhetőek sztem 😁
2019. aug. 16. 17:03
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
One piece, nagyon szeretem a történetvezetését, de amikor már 20+ része tart kb. ugyanaz a harc, akkor már elegem van az egészből :'D
2019. aug. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Egyik sem, hogy őszinte legyek 😅
2019. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Naruto
2019. aug. 17. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Bőven One piece
2019. aug. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

A One piecet imádom luffy a legjobb❤

Az összes részt láttam ami eddig fent van magyar felirattal.

A harcok néha eléggé elhúzzodnak de megéri. A narutot is nézttem nem rossz de a one piece sokkal jobban tetszik.

2019. aug. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam folyamatosan változik. Van amikor hónapokra az egyikre, hónapokra a másikra kattanok rá.

Igazából szerintem a fillerek nem mindig gázak, van mikor igazán szórakoztató nézni őket. Azonban ha valaki nem szereti őket csak simán megnézi az epizódlistán medtől meddig van filler oszt ennyi.

2020. aug. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!