Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto vs One piece. Ki...

Naruto vs One piece. Ki melyiket kedveli jobban es miert?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldonteni hogy melyiket kezdjem el.😅
2019. márc. 16. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdd el mindkettőt. Ebből 10 rész, abból 10 rész.
2019. márc. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én elsőre nem szerettem semelyiket, aztán nekiálltam Naruto játéknak, aztán végignéztem és a Shippudent imádtam. Aztán nemrég unalmamban one piece-t kezdtem el, és azt is nagyon szeretem. Felnőtt létemre. Nem tudok a kettő között dönteni, talán kicsit a One piece nekem jobban bejött, mert nem volt tele filler részekkel, és nagyon vicces. Mondjuk a Naruto is, úgyhogy ja. Nézd meg mindkettőt.
2019. márc. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia! Én nem nézem a one piece-t, de szerintem attól függ, hogy mennyire szereted az érzelgős, összetett, picsogós animéket. Én jelenleg a shippuden 5nél vagyok de már nem egyszer sírtam, vagy gondolkoztam egész hónapokon keresztül, hogy mi miért stb. Szóval ha nosztalgiás, olyan animét szeretnél, amiben részletenként ismered meg a szereplőket, tudsz meg több és több dolgot róluk,akkor naruto. De mivel én Narutos vagyok, nyilván ezt ajnálom. Bár már biztos elkezdted valamelyiket. Remélem tudtam segíteni.
2019. márc. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gokuimre válasza:
one piece mert egy összetett anime sok kaland érzelmek harcok vannak benne. nem azért mert narutoban nem lenne nekem legjobb anime amit régebben láttam az a naruto volt de sajnos mint sokan irták a shippuden több mint a fele résszének nincsen értelme hogy megcsinálták , ez a háboru nagyon szörnyü volt, mivel kedvencem volt megprobáltam hátha egyszerre nézem meg a részeket megfog majd , de nagyon tévedtem akárhányszor is néztem volna meg egyre csak rosszabb lett volna.. one pieceben nekem mondjunk mindegyik rész tettszett de ahogy beértem az animét ujra elkeztem nézni és mégjobban megtetszett még azok a részek ami nem volt ojan jo de másodjára jobb lett mert több mindenre tudtam oda figyelni.. szoval a one piece nekem ezért lett az elsö helyen. de ha sok részeket szoktál nézni animékböl akkor nézd mindkettöt :D
2019. márc. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Temari2.0 3-as válaszoló, én láttam mind a kettő animét (one pieceből nyílván csak amennyi elérhető jelenleg) és ez hülyeség amit írtál. One pieceben sokkal több érzelem van és a karaktereket is jobban megismerjük mint a narutoban.
2019. ápr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 LostWeapon válasza:
Én a One Piecet jobban szeretem, pedig a Narutot gyerekkoromban láttam és megnéztem így összesen háromszor. A Naruto jó a Shippuden meg kb. Boruto szintű. Nem rosszak ezek az animék meg a Bleach, FT stb.. sem annak ellenére hogy fikázzák őket, csak a One Piece növeli a színvonalat, jelenleg is fut a Naruto meg egyre rosszabb lett.
2020. jan. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!