Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta a halálos iramban:...

Aki látta a halálos iramban: hobbs and shaw filmet a moziban annsk hogy tetszett?

Figyelt kérdés
Érdemes megnézni?
2019. aug. 16. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem láttam, de több embertől is hallottam, hogy jó film és hogy érdemes megnézni
2019. aug. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősömék mennek. A 14 éves lányukat beengedik rá ? Vannak benne felnöttes részek?
2019. aug. 16. 16:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy látványos akciófilmet vársz, és nem zavar nagyon a "hollywoodi fizika", akkor tényleg jó film.

De a Halálos iramhoz nem sok köze van, szóval autóversenyt és hasonlót ne várj!

2019. aug. 17. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Simán nézhető popcorn mozi, egész jól megírt szövegezéssel (a két főszereplő oltásaira gondolok).

Amúgy igen, sima akciófilm, és van ebben is jó pár hülyeség, de az utolsó F&F filmeknél azért jobb (mondjuk a sokat szidott család-nyáladzást ebből sem hagyták ki, csak ezúttal nem Vin Dieselből ömlenek a Coelho-bölcsességek).

2019. aug. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
10/10 látvány és akció, de történet nem igazán van. Tetszett.
2019. aug. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Nekem is tetszett, de tényleg szinte semmi köze a halálos iramban dolgokhoz. (lehet nekem ezért is tetszett)

Néhol érdekes benne a fizika, de a szövegek jók, poénosak.

2019. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nekem is tetszett

10/10

2019. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fetter Gábor válasza:
Hátha valaki tud ebben felvilágosítást adni: Shaw azt mondja a vége felé Bridgestone-nak, hogy "miattad kellett megölnöm az öcsémet" ezt nem igazán értem, mert amikor utoljára mutatták Owen Shaw-t akkor éppen Deckartal szerezték vissza Dom fiát. Valaki fel tudna világosítano erről?
2020. júl. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen
2022. okt. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!