Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a film amiben...

Melyik az a film amiben tornádók tombolnak, aztán elmegy az áram és mikor kinyitnak egy ajtót akkor eltűnt a felhőkarcoló ajtón túli része?

Figyelt kérdés
Nem tudom ez így mennyire tiszta, csak arra emlékszem hogy nagy tornádók pusztítanak, és talán takarítanak egy felhőkarcolóban vagy legalábbis valami magas épületben, és akkor elmegy az áram, aztán meg a csávó kinyit egy ajtót és mögötte nincs semmi csak a tátongó mélység meg a lepusztult város, mert a tornádó elvitte ami az ajtó mögött volt? Valaki emlékszik ez miben volt?

2019. aug. 16. 20:46
 1/6 anonim válasza:
100%
A jelenetre emlékszem, egyre távolodik a kamera és messziről mutatják a semmibe nyíló ajtót a férfivel, meg a romokat, de nem emlékszem sajnos a film címére.
2019. aug. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, az lesz az, már kezdtem elgondolkodni hogy talán nem is volt ilyen film, de akkor megerősítettél hogy mégis van. Reméljük majd akad valaki akinek beugrik melyik film ez. :D
2019. aug. 16. 20:54
 3/6 anonim válasza:
100%
Azért is írtam, megerősítésképpen, mert én is szoktam meginogni mikor társaságban döbbenten néznek rám, hogy mi ez a film vagy jelenet amiről beszélek, "nincs is ilyen" :)
2019. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, jártam már én is így, néha én is elbizonytalanodom. :D
2019. aug. 16. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán a holnaputánban van ez a jelenet
2019. aug. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Most hogy mondtad, beugrott, tényleg abban lesz! Köszönöm szépen! :)
2019. aug. 16. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!