Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meg tudnátok mondani, ki...

Meg tudnátok mondani, ki szinkronizálta ezt a karaktert a Cobra 11 sorozatban?

Figyelt kérdés

Nem egyszerű a helyzet, mellékszereplőről, epizódszereplőről van szó, viszont a magyar szinkronhang nekem nagyon ismerős valahonnan, csak nem tudom hirtelen mihez kötni...


A karakter: 'Jackie' Jaqueline Rath

Eredeti színész: Sina Tkotsch

A kérdéses epizód pedig: Jump / Két keréken

S36E05 vagy S19E14 (egész évadokban számolva)



2019. aug. 17. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon ismerős volt a hang, szóval nyomoztam kicsit, szerintem Roatis Andrea hangja lesz. Egyébként korábban ugyan ezen a hangon szólalt meg Hannah Jensen is A kis hercegnő c. részben, de szerintem többször is hallható volt a hang.
2019. aug. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Meggyőző találat -- fül alapján jöttél rá, vagy van valahol szinkron-stáblista, csak nem találtam meg? :)
2019. aug. 17. 20:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak szerencsém volt. Hallottam már többször is a hangot, meg hát elég jellegzetes is, gondoltam, hátha fent van valahol. Szóval Youtube-on kerestem szinkronhangokat és pont ráakadtam. :)
2019. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!