Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek ilyen sorozatokat,...

Ismertek ilyen sorozatokat, filmeket?

Figyelt kérdés
Olyat amiben lehetőleg tinik vagy fiatal felnőttek játszanak és depresszióról vagy valamilyen mentális betegségről szól.

2019. aug. 17. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2019. aug. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Girl, interrupted

Black swan

The Virgin suicides

We need to talk about Kevin

The hours

Good Will Hunting

Donnie Darko

2019. aug. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Skins
2019. aug. 18. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy különc srác feljegyzései(2012)

Az osztály (2007)

Öngyilkosok szobája (2011)

Lekapcsolódás (2012)

Ben X (2007) nem a rajzfilm

Talán még a Pillangó-hatást (2004) is idesorolnám, ez már kicsit sci-fi, de én nagyon szeretem ezt a filmet.

Esetleg még szétnézhetsz drog függőségekről szóló filmek között is, ezek is elég szorosan kapcsolódnak az általad keresett témákhoz, pl. Egy kosaras naplója (Leonardo DiCaprio föszereplő), Rekviem egy álomért (Jared Leto főszereplésével).

Személy szerint ezeket a filmeket láttam, és ajánlom ezekben a témákban, de ha beírod a google-ba például, hogy Teenage depression movies, akkor szemezhetsz még jó pár film közül.

2019. aug. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

To the Bone

Eufória

Skins

13RW

2019. aug. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!