Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó HBO-s sorozatok, filmek?

Jó HBO-s sorozatok, filmek?

Figyelt kérdés

A Trónok harca, Hatalmas kis hazugságok, A szolgálólány meséje megvoltak.... Most a Rejtjelek című sorozatot nézem, nagyon függő lettem. Meg valami horrort, The Unsetteling vagy mi.

A filmek közül a Bohém rapszódiát néztem meg, nem tudom, hogyan maradt ki, nagyon tetszett. De értelmes filmet nem találtam amúgy köztük.


Még az Eufóriára ráveszem magam, de nekem a nem tetszik, belepörgetem már. Esetleg ha bárki tud jót, amit érdemes lenne megnézni, még tart az előfizetésem, meg ami nem 10 évados.


Ja és a Chernobyl is megvolt, azért fizettem elő anno. Azt még lehet szinkronnal újranézzük anyám miatt.


2019. aug. 17. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Banshee (kedvenc)

Taboo (Tom Hardy azt hiszem ennyi elég is)

az elsőt azért írtam mert említetted hogy bejön a rejtjelek,és szerintem a Banshee jobb annál.

2019. aug. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csernobil

Wataha - a Falka

Terápia

True detective 1-2

Maffiózók

Band of Brothers - az elit alakulat

2019. aug. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Előző csak a saját gyártásúak közül válogatott kedvenceim

Mondjuk jó még, amit HBO go ad:

Mondj egy mesét

Fargo

Dexter


[link] - itt fel vannak sorolva a népszerűek és a legjobban értékeltek is.

2019. aug. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 adika2181 válasza:
100%

Leftovers

Fargo

2019. aug. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az Eufória durván jó! 😁


A 22-es csapdája is szuper.

Aranyélet ami még jó! ;)

2019. aug. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én néztem a Bansheet, első évad 5 rész, nagyon kellett erőltetni, hogy meg tudjam nézni. Öncélú erőszak. Semmi más mondanivalója nincs. Ennyi erővel a Punisher is "jó" sorozat lehet, ha ez tetszett. Nekem nagyon üres, semmitmondó volt. :( Pedig azt hittem, végre egy jó sorozat, amit még nem láttam. Csalódtam.
2019. szept. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ray Donovan

The affair

Succession

2019. nov. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!