Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó lenne ez az ötlet magyar...

Jó lenne ez az ötlet magyar thiller/horrornak?

Figyelt kérdés

A címe "Busó" lenne.

A lényeg persze nagyon okos, busójelmezbe öltözött figura(figurák) gyilkolnak Mohácson és környékén. A rendőrség nyomoz, próbálja elkapni a tetteseket de egyre bonyolultabb lesz az ügy és/vagy kicsúszik mindig a kezeik közül mikor elkapnák stb.

Persze a csúcsjelenet a busójárás közbeni gyilkolászás lenne (pl. még a néző se tudná melyik maszkos ölt): nagy keveredés, kamera összevissza mozog a tömegben, sejtelmes maszkok, megvillanó késpengék, aztán akciójelenet, több maszkos kergetése szűk sikátorokban :D lakóházba bejut az emeletre a gyilkos, megy fel a nyikorgó lêpcsőn az emeletre...

aztán a végén nem derülne ki hogy ki a gyilkos hogy legyen "Busó 2"

:D

amolyan Sikoly magyar módra


(jaaaa, erről jut eszembe, mi a neve a magyar kórházhorrornak? ... Sipoly ) :D


2019. aug. 18. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
egész jó ötletnek tűnik.a filmhez kellene pár külföldi színész-horvát,német,lengyel-hogy eladható legyen odakint is.játszhatnák az interpol emberét,de lenne köztük egy kakukktojás,valami beteg állat.a busógyerek pedig némi rituálét is belevihetne a gyilokba,amikor mondjuk éjszaka is lecsap,vagy mittudomén
2019. aug. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha az embereknek még nem volt elég indoka gyűlölni a busókat, akkor most lesz. :D


Jó ötlet szerintem is. Ha thriller, akkor érdemes a nyomozásra összpontosítani, ha horror, akkor szerintem inkább az áldozatokra.

Az összevissza mozgó kamera nem tudom mennyire jó ötlet. Ezt azért annyira nem szokták szeretni.


Ha már Sikoly, a film a horrorfilmek paródiája, de ugyanakkor tisztelgés is nekik. Ha horror, akkor a szereplők lehetnének az amerikai horrorfilmek klisékaraktereinek magyar verziói. Ugyanazok és mégsem, mert vannak magyar jellegzetességeik.

2019. aug. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy a film közben lehetne valami flashback hogyan lett azzá a fickó pl gyerekkori trauma. Feltüntetne még Zámbó Árpi,Ganxta Zolee és Balázs Pali miközben megszabadulva a maszktól felakarnak áldozni valakit vad kántálással,valamelyikük dalával,mondjuk valami ilyesmivel-Bumm a fejbe most meghalsz haver,bumm a fejbe a kalapács most lever. Persze a változtatás jogát fenntartjuk az eredeti ötlet kitalálójának.
2019. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem rossz gondolat, de folytatása ne legyen.

Az mindig sokkal ijesztőbb, ha nem tudni, hogy ki a gyilkos, hiszen el tud vegyülni, erre pedig egy busójárás tökéletes alkalom, ahol eleve kicsit rémisztőek a busók.

Az egy váratlan vég lenne, ha nem derülne ki a gyilkos kiléte, és sokkal nagyobbat ütne, ha nem lenne folytatása.

Ha lenne erről egy film, szerintem én megnézném.

2019. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:D

köszi.

lehet hogy ki kéne dolgoznom jobban és házalnom vele :P

2019. aug. 20. 11:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Eskü tetszik


Ha filmproducer lennék megcsinálnám, ha néző lennék tuti megnézném :D

2019. dec. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!