Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bosszúállók kérdés. A csettint...

Bosszúállók kérdés. A csettintés az Égiekre is hatással van?

Figyelt kérdés

2019. aug. 20. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Mármint Istenre? A Bosszúállók univerzumban nem derül ki van-e Isten, és ha igen akkor hat-e rá, jó eséllyel nem.
2019. aug. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ego már hamarabb meghalt, az én értelmezésemben ő lehetett "az" isten.

Amúgy igen mindenkire hatással volt szerintem.

2019. aug. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, elnézést, most esett le hogy Ego-ra meg ezekre gondoltál.

Nos, Thanos csettintésének a lényege az volt, hogy a bolygók lakosságának, az egyszerű halandóknak a felét tüntesse el. Már tegnap az egyik kérdésnél boncolgatva volt Vízió, aki él ugyan de nem természetesen módon jött létre, hogy rá jó eséllyel nem hatna. Szerintem az Égiekre ugyanez vonatkozik, mivel ők más "ligában" játszanak, ők nem halandók (legalábbis nem a klasszikus értelemben), nem lakosság, Ego maga volt egy bolygó. Szerintem az ilyenekre mint Ego vagy Dormammu, Surtur stb. nem hatna a csettintés, egyszerűen azért mert ezek nem halandó népek, hanem istenségek, interdimenzionális lények, reality-warperek stb., szerintem nem számítanak klasszikus értelemben vett élőlénynek.

A másik meg az, hogy pl. a növények is élőlények, azokat mégsem felezte meg a csettintés, annak az volt a lényege hogy azok feleződjenek meg akik felélik az erőforrásaikat. Ezen logika mentén megint csak azt mondom hogy az istenségekre nem hat, mivel azok vagy eleve nem is táplálkoznak, vagy meg tudják teremteni maguknak amire szükségük van. Nem mérvadóak Thanos szempontjából.

Illetve az is kérdés, hogy ugyan a hat kővel kontrollál mindent a világegyetemben, de lehetséges hogy vannak akik az univerzum felett állnak, simán lehet hogy rájuk még így sem terjed ki a hatalma.

Tehát háromféle szemszögből vizsgálva is arra jutok, hogy jó eséllyel istenekre, égiekre, elementálokra stb. nem hatna a csettintés.

2019. aug. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!