Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Bosszúállók közül ki a...

A Bosszúállók közül ki a legérzelemmentesebb?

Figyelt kérdés
Aki se nem szomorkodik soha, se nem poénkodik, se nem uralkodik el rajta a harag, úgy is kérdezhetném hogy ki a leginkább fapofa.

2019. aug. 22. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Marvell kapitány szerintem
2019. aug. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám egyiküket se kifejezetten érzelemmentesnek. A Végtelen háborúban pont az volt, hogy azért veszítettek, mert az érzelmeik felülkerekedtek rajtuk (Quill, Steve stb.) és úgy általában mindenki törődik valakivel, vannak barátaik akikkel poénkodnak... végül is ők a jó oldal, nekik kell szimpatikusnak lenni, ami elég nehéz ha érzelemmentesek. Vannak persze komolyabbak, mint Marvel kapitány vagy Hadigép, de azért őket nem lehet érzelemmentesnek titulálni (Carol végig poénkodott a filmje alatt Furyval, a film első jelenetében alig tudja visszafojtani az indulatait, Rhodey végig viccelődik Tonyval, aggódik érte stb.) Szóval szerintem nincsen "leg". Mindegyikőjük érzelmes, csak máshogy fejezik ki, esetleg van, aki jobban szabadjára engedi őket, van, aki kevésbé. Ami érthető, egy űrbandita nem annyira fegyelmezett mint egy képzett katona.
2019. aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Natasha Romanoff, illetve szerintem még Amerika kapitány.
2019. szept. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!