Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Black Mirror 1. évad 3....

A Black Mirror 1. évad 3. részének (az emlékchip) mi a mondanivalója?

Figyelt kérdés
A legtöbben majdnem egyértelmű észrevenni de ebben nem olyan nyilvánvaló

2019. aug. 22. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
96%

Pont ez a kedvenc részem amit többször is megnéztem már,de az igazi mondanivalójára nem nagyon jöttem rá én sem.Talán az lehet,hogy sokan hazugságban élnek,nem őszinték a kapcsolatukban mert ( ahogy azt a filmben is látni) tönkreteszi. Gondolj bele milyenek lennének a kapcsolatok,ha mindenről így be kéne számolni ahogyan azt itt nagyon jól ábrázolják azzal,hogy bármikor visszanézhetik.

Állandó rettegésben élnek sokan,állandóan át kéne gondolni mit mondunk,mit teszünk. Nem is a megcsalás az ami a lényeg itt,hanem hogy az emberek sajnos mindig másokkal foglalkoznak.

2019. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
15%
A mondanivalója, hogy minden szexuális kulináriumod bárki vissza tudhassa nézni.
2019. szept. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!