Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok az ún. megmentős...

Mit gondoltok az ún. megmentős filmekről? Mindig ugyanaz a téma, csak más köntösben. Hol a világot, hol túszokat, hol egy várost, hol az elnököt stb. kell megmenteni, és ezek jönnek futószalagon.

Figyelt kérdés
Tudom nem kell nézni,de szerintetek nem lerágott csont már ez?Vagy amíg nézik,addíg nem az?Ugyanez a kategória a bosszút állnak valamiért film?
2019. aug. 23. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Vagy ez, vagy szuperhős film vagy most az régiúj a cápás.

De valamiért nézik ezeket...szóval nekik biztosan nem unalmas még.

Én is szeretek néhány szemetet...a kfc-s kaja is lehet finom. De ezektől legalább nem kerül 20 kiló koleszterin a vérbe.

2019. aug. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy újszülöttnek minden vicc új. Mindig jönnek az új generációk, akik a 10-20-30 éves filmeket már nem nézik meg. Nekik az lesz az első ilyen téma amit akkor adnak ki. Így nem, sosem lesz lerágott csont :)
2019. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez jó meglátás.A gépezet megy tovább akkor is,ha egy két ember megunja ezeket a filmeket :) Pedig valahol egy kaptafára készülnek,csak más a helyszín,a szereplők.De mindig bajba jut valaki,és mindig jön egy hős aki megmenti,csak pepitában.Eszembe jut az,hogy hallottam egyszer,hogy a romantikus regények is mind egy kaptafára készülnek,ami régen nagy divat volt.Tiffany,Júlia stb.Spkan odáig voltak értük emlékszem.Aztán mondta egy mérnök ismerős,hogy van program az ilyen regényekre,ami megírja.Az elején mindig utálják egymást,aztán a végén szerelmesek lesznek,és kész a történet.Már csak a neveket,meg a helyszíneket kell variálni.
2019. aug. 23. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!