Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Doctor Who sorozat részeinek...

Doctor Who sorozat részeinek tartalmát külön külön részletesen leírva hol találhatom meg? Évadösszefoglalók is érdekelnek.

Figyelt kérdés

Szóval nem az alap bevezető szöveg h mi várható a részben, hanem részletesen (nyilván spoilerekkel) leírva h mi történt benne, hogy végződik stb.


Illetve ha egy évsd véget ér arról vmi féle kis összefoglaló szerűség ahol elmondják a fontos információkat az évadról, az összefüggéseket esetleg.


Nagyon megköszönném ha valaki írna ilyet.



2019. aug. 28. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Őszintén, most hogy láttam a kérdést, rákerestem, és kb semmi ilyet nem találtam (lehet nem kerestem eléggé), szóval, azt mondanám ilyen nem nagyon van. De érdekes megközelítés, lehet érdemes lenne megvalósítani... Majd ha egyszer sok időm lesz...


(Bocsi, hogy nem volt túl hasznos a válaszom-)

2019. aug. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egyátalán nem volt haszontalan válasz. :)

Csak beigazolódott amit gondoltam, h valószínű nincs ilyen mert én se találtam, csak hátha alapon írtam ki.


De ha akármikor nekiállsz megcsinálni szólj ;)



És ha valaki véletlen tudna mégis ilyet ne tartsa magában. :)

2019. aug. 29. 14:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Például itt: [link]
2019. szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2019. szept. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!