Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan streaming szolgáltat...

Van olyan streaming szolgáltatás, amely kifejezetten régi filmekre specializálódott?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, ahol a filmezés kezdetétől, de legalább a 30-as, 40-es évektől a 80-as évek közepéig találhatók meg filmek, széles műfaji skálán mozogva.

Vagy legalább valami olyasmi kéne, mint a TCM volt régen.


2019. aug. 29. 14:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Tényleg, a TCM még elérhető hazánkban? Jobb híján az is megfelelne, azt tudom, hogy régen a Cartoon Networ adása után vált elérhetővé, este 9 óra után.
2019. aug. 29. 14:48
 2/4 Garott ***** válasza:

Ha tudsz angolul akkor igen. Az ismertebb oldalak (netflix, hbo, hulu) nem nagyon tartanak filmeket az 50-es évek előtt (a legtöbb 0-át). Viszont az Amazonos Prime Video közel mint 1000 filmet tartalmaz csak az 50-es évek előttről és több mint 2000-et a 90-es évekig bezárólag. Úgyhogy akkor az való neked. Viszont magyar felirat csak elvétve akad.


A TCM már megszűnt Magyarországon pár éve.

2019. aug. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Amazon Prime kínálatában én alig láttam ilyen filmeket, igaz Magyarországról próbáltam használni, szóval lehet az volt a gond.
2019. aug. 29. 15:32
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként a magyar nyelv és felirat hiánya nem gond.
2019. aug. 29. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!