Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én gondolom úgy, hogy...

Csak én gondolom úgy, hogy Amerika Kapitány sztorijának lezárása hülyeség?

Figyelt kérdés
Úgy értem, így lezárni? Vissza megy a múltba egy nőhöz, akit csak egy pár hónapig ismert? Amikor a Polgárháborúban már elengedte? Aztán pedig végignéz minden borzalmat ami a világban történt, anélkül, hogy közbe avatkozna? A Hydra beépül a Shieldbe, Bucky agymosása, Howard Stark meggyilkolása, és még sorolhatnám.

2019. szept. 2. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Visszamegy a nőhöz, akit szeretett.

2. Minek avatkozna közbe, amikor pontosan tudja hogy mi lesz a végkifejlet, és hogyan jutottak oda?

2019. szept. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1.) A nőhöz, akit szeretett és az időbe, amit soha nem tudott elereszteni.

2.) Honnan tudod, hogy nem avatkozott bele? Ne feledd, nem a fő idősíkban élte le a maradék életét.

2019. szept. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk ennél az erőltetett befejezésnél valóban jobb lett volna egy hősi halál vagy valami ha már mindenképpen ki kellett őt írni, de ez univerzumon belül meg van magyarázva hogy miért és hogyan történt.
2019. szept. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!