Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Üdv mindenkinek! Nektek...

Üdv mindenkinek! Nektek melyik film tetszett jobban? A 2001:Űrodüsszeia vagy az Interstellar?

Figyelt kérdés
2019. szept. 4. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2001:Űrodüsszeia
2019. szept. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Interstellar
2019. szept. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2001:Űrodüsszeia szerintem jobb volt, a történetet érdekesebbnek találom, elképesztően tetszett a vizuális dizájn, HAL 9000 pedig a legjobb mesterséges intelligencia, amit eddig filmben láttam. Plusz imádom, a szürreális jeleneteket és a komolyzene kombinálását a sci-fi műfajával. Persze ez a film sem tökéletes, de a szememben közel van hozzá, az elmúlt fél évben kétszer is megnéztem.


Ugyanakkor az Interstellar is remek film lett, csak úgy érzem, mondjuk én szívesen láttam volna többet is az idegen bolygókból, és elviseltem volna valamivel több magyarázatot a földi helyzetre nézve. Viszont a családi dráma része is tetszett, érdekes kérdéseket vetett fel ez az alkotás is, ráadásul többször meg is könnyeztem.


Szóval az én szememben mindkét film egy remekmű, és azt az oldalát képviselik a műfajnak amit igazán kedvelek.

2019. szept. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!