Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Eufória c. sorozatban csak...

Az Eufória c. sorozatban csak én shippelem Rue-t és Fez-t?

Figyelt kérdés
Szerintem olyan jó lenne ha összejönnének és szerintem Fez-nek be is jön Rue. Ki van még ezzel így?

2019. szept. 6. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Mit jelent a kérdés magyarul?
2019. szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A "ship" apapjáraton hajót jelent, de ez egy 3-4 éve egy szleng kifejezés arra hogyha két személyt egy párként szeretnél látni. Akár hírességek közt, akár filmekben vagy esetünkben ebben a sorozatban. Tehát a kérdés értelme: Hogy van még rajtam kívül valaki aki össze szeretné hozni (szeretné ha járnának) ezt a két szereplőt? (Fez és Rue)
2019. szept. 6. 22:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Meglehet, hogy lessz köztük valami, mert Rue es Jules kapcsolata most eléggé labilis. Jules élni akar Rue meg túlságosan belé van zúgva.
2019. szept. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Azt hiszem, majdnem 100 százalékosan biztos, hogy Rue leszbikus. Emiatt nem látok sok esélyt a dologra.


Egyetlen jelenet sem volt, ahol férfihoz való vonzódásáról lett volna szó. A kínos fiatalabbkori jeleneteit a srácokkal nem lehet idesorolni. Hiszen meg is mutatták, amikor együtt volt a sráccal, semmit nem tudott élvezni a dologból, csak a szüzességét vette el.


Azzal pedig nem érdemes foglalkozni, hogy 'de hát Jules az fiú', aki esetleg ezzel jönne. Nem fiú, csak az volt, már nőként kell rá tekinteni, hiszen minden műtéten keresztülesett, ami a nemváltoztatáshoz szükséges volt. Rue Juleshoz vonzódik, nem a fiú énjéhez.

De lehet ez meg sem fordult volna senkinek a fejében.

2019. szept. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 köszönöm. Ma is tanultam! :)
2019. szept. 8. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
73%
Nagyon szurkolok én is, hogy összejöjjenek! Szerintem ha Rue leszbikus is, akkoris Fez érezhet valamit Rue iránt. Nekem ez így jött le. (pisztolyos jelenet, amikor Rue dörömböl az ajtón, stb...)
2019. szept. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na örülök hogy van még aki így gondolja :)
2019. szept. 8. 16:45
 8/9 anonim válasza:
0%

Na èn nagyon jól beszèlek angolul ès voltam Zendayanak ugye az euforia "találkozón" ès megkérdeztem hogy fez ès közte lesz e valami...annyit mondott hogy mèg nem tudja biztosra de ,ők a sorozatban már "testvertkent" tekintenek egymásra ...julessal kapcsolatban is kérdeztem ès azt mondta hogy "instabill"most az ő helyzetük ès hogy mèg nem tudja mi lesz...


EZ IGAZ ...NEM KAMUZOK ...!!!

2019. szept. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kár én örülnék neki ha Julest végre elfelejtené és Fez-zel lenne
2019. szept. 11. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!