Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Blindspot...

Mit gondoltok a Blindspot nevű sorozatról?

Figyelt kérdés
Most fejeztem be a 3. Season-t és nagyon jónak találom, véleményetek e kiváncsi vagyok. Ha meg nem láttad itt a link az előzetesnek: [link]
2019. szept. 7. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jó sorozat, én szeretem. Persze nyilván nem egy nagy költségvetésű sorozat és a történet is sokszor kiszámítható. De ettől függetlenül kellő kikapcsolódást nyújt és a karakterek is szerethetőek. Én még Sullivan Stappleton (Kurt) miatt kezdtem el, mert a Strike Back (Válaszcsapás) sorozatban is imádtam őt. Egyébként Kurtön kívül egyértelműen Patterson és Ritch a kedvenc. A 4. évad baromi jó lett. Kár, hogy az 5. évad lesz az utolsó.
2019. szept. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nagyon szerettem a sorozat 1.-2.évadát. Kedvencem volt 😍.

A 3. nekem nem nyerte el annyira a tetszésemet, jobban tetszett, amig Jane-központú volt a sztori, és ugyebár a 3.évadban az testvére kapott hangsúlyosabb szerepet. A 3.évad utolsó része azonban elég erős lett, és kedvet csinált a 4.évadhoz. Csak sajnos a Cool-on, nem jelent még meg, pedig itt leadták mind3 évadot:/.

2019. szept. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!