Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehet ez a piros...

Melyik film lehet ez a piros lufival?

Figyelt kérdés

Már régóta kutatom hogy melyik film lehet ez... Nem az AZról beszélek, ez egy másik és sokkal korábban jelent meg. Még kisebb voltam és láttam párszor anno a tévében. Nem hinném hogy horror, de nagyon ijesztő. Amikre emlékszem belőle: van benne egy piros lufi, amely egyedül száll föl a házban. Van egy testvérpár-egy kisfiú és kislány. Amikor iskolába viszi az anya egy napon a fiút, az átjárón a fiúcska elejti a játékfiguráját, utána szalad és egy autó halalra gázolja. Amikor a lánytestvérének a szülők ezt el akarják mondani otthon, a lány erre: -tudom hogy meghalt, hosz ő mondta.

Aztán a lány ki akar ugrani az ablakon merthogy a halptt kisfiú azt mondta ugorjon vele.. Aztán egy hatalmas szemű baba is előkerül.:-? A végén pedig az anya ismét gyereket vár, de erre ikrei lesznek. És a lányszerint az egyikük a meghalt fiú.. Mi lehet a film címe?!



2019. szept. 8. 11:05
 1/4 Starjan válasza:

Esetleg ez: A túlvilág szülötte

Talán ez segíthet még bár nem mai: https://www.youtube.com/watch?v=kWMwHLFxAxU

2019. szept. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ez az, de a videót kipróbálom. Köszönöm!
2019. szept. 8. 12:50
 3/4 anonim ***** válasza:
2019. szept. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
EZ AZ EZ AZ!!!!! Végtelenül hálás vagyok! Köszönöm!:)
2019. szept. 9. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!