Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt az a 3 dolog ami a...

Mi volt az a 3 dolog ami a legjobban tetszett nektek a Végjátékban, és mi volt az a 3 ami a legkevésbé?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ha ki kéne választani 3 dolgot (ez lehet konkrét szereplő, esemény, történetszál, egy megvalósítási mód, egy vizuális effekt, akármi a filmben), ami a leginkább elnyerte a tetszéseteket, leginkább lenyűgözött titeket, illetve ha választani kéne 3 másik dolgot (szintén lehet szereplő tettei, tulajdonságai, vagy éppen egy rossz fordulat, rossz történetszál, zagyvaság, akármi), ami nem tetszett benne egyáltalán, mi lenne az a 3-3?

Bármit lehet írni, ami a filmmel kapcsolatos, érdekel kinek mik voltak a film csúcs-, illetve mélypontjai! Köszönöm mindenkinek előre is a válaszait!



2019. szept. 9. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ami tetszett: Ahogy a portálok megnyílnak és az összes hős megjelenik. Marvel Kapitány elpusztítja Thanos űrhajóját, illetve az, hogy Sólyom kapta a pajzsot.

Ami nem tetszett: Amerika Kapitány, Vasember és Fekete Özvegy lezárása.

2019. szept. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Tetszett: végső csata, az időutazás, Amerika kapitány és Vasember sorsa

Nem tetszett: Fekete Özvegy temetésének hiánya, az, hogy Fekete Özvegy halt meg és az, hogy Thor depressziójából viccet csináltak.

2019. szept. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
amit leírtak előttem,plusz megemlíteném azt a jelenetet, mikor Steve felemeli pörölyt...libbőőőr :D
2019. szept. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Legjobban tetszett:

- Sólyomszem több játékidőt kapott

- Nebula több játékidőt kapott

- Wanda harca Thanos-szal


Nem tetszett annyira:

- a kihagyott lehetőségek Thor karakterében

- nem láttuk a kisemberek reakcióját a Csettintésre

- Natasha nem kapott akkora jelentőséget, mint Tony

2019. szept. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Ami tetszett: Fekete özvegy és Vasember hősi halála, a Thanos-szal való csata és a poénok. + Morgan Stark és Harley megjelenése a filmben.

Ami nem: Egy picit kesze-kusza ez az időutazós dolog Amerika Kapitánnyal. Engem zavart, hogy Shif Úrhölgy nem tűnt fel a végső csatánál és, hogy az még oké, hogy Kapitány fel tudja emelni a pörőlyt, de az nekem nagyon nem egyértelmű, hogy miért tudott villámot is szórni vele. Ezen kívül nekem hiányzik a régi Hulk.

2019. szept. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Koltaidnl ***** válasza:
82%

Ami nekem tetszett, az nyílván az utolsó csata, annak minden része a portáloktól a csettintésig (igen, még a megosztó női harcosok és Marvel Kapitány is), kimondottan élveztem a visszautalásokat az időutazós részben, és jól zárták le az eredeti hatost.


Ami zavaró volt, hogy hiába próbálják még mindig magyarázgatni, az időutazás mikéntjét nem lehet megérteni és csak olcsó magyarázkodásnak tűnik arra, hogy miért nem változik meg semmi a jelenben.

Sajnáltam még, hogy az új Hulkot nem használták ki szinte egyáltalán, amiket tett, azokat Bruce Bannerként is tehette volna. És, bár el tudtam fogadni az Özvegy sorsát, jobban örültem volna, ha esélyt kap egy békés polgári életre.

2019. szept. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Amerika kapitány új frizurája,szakáll nélkül 😂😂😂😂amgy nem

1.A kapitány méltó lett a mjölnir használására

2.Dagadt Thor külseje,és a viselkedése humoros

3.Thor,kapitány vasember mikor beszélgetnek Thanosról a csata elött,Thor villámokat idéz elő,és a vihartörő meg a mjölnir is a kezébe repül és utána mennek Thanos ellen. (A mennydörgés tetszett.Idézem:A fő hogy ezzel mind tisztában legyünk és puff jön a mennydörgés.

Ami nem tetszett

1.Hulk professzor...Banner agy,Hulk test,ez összekeverve nem egy zöld óriás...nem olyan mind az eredeti hulk.

2.Időutazás

3.Jelen Thanos az elején meghalt,és akivel harcoltak,az a múltbeli..

2019. szept. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%

Ami nagyon tetszett:


- A végső csata elején Thor átalakulása badass-é, és ahogy magához hívja a pörölyt és a Strombreaker-t.

- Tetszett hogy a szálakat megoldották, mint pl Thor tud beszélni az anyjával, Tony az apjával.

- Még az elején amikor elmennek Thanos-hoz, és Thor levágja Thanos kezét majd a fejét. Ott nagyon meglepődtem, kb sokkolt hogy most WTF? :D

- +1 Thanos agressziója, és a drámai hangulat az egész film alatt



Ami nem tetszett:


- Túltolták néha a humort.

- Hulk kb háttérbe szorult, nem aknázták ki a lehetőségeket.

- Feminista jelenet a filmben. Az szánalmas volt kb.

2019. okt. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
5: " de az nekem nagyon nem egyértelmű, hogy miért tudott villámot is szórni" az első Thor filmben amikor Odin varázslatot (?) tesz a Mjölnirre azt mondja, hogy aki méltó arra, hogy felemelje a pörölyt az birtokolja Thor erejét.
2019. okt. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Időutazás

Hangya hülye poénjai

Mindenki visszajön és győznek



Steve a végén megkapta a happyandet

Vasember és Nat meghal

Gamora nem tér vissza

2020. máj. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!