Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi annak a filmnek a címe,...

Mi annak a filmnek a címe, ahol egy fiú az elhunyt nagypapájáról emlékezik meg, a közös élményeiket felidézve (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Valamikor 2003 környékén láthattam vagy a Duna tévén vagy az M2-őn.


A filmet a fiú narrálja.


A fiú nagyon jóban volt a nagypapájával, aki sajnos elhunyt. Rá emlékezik vissza.


Sok mindenre nem emlékszem a filmből csak két jelenet maradt meg bennem.


Az egyik, hogy egy futóversenyen vesz részt a fiú, de rögtön az elején elesik és a többiek villámgyorsan befutnak. A fiú feláll, amíg elkezdenék hirdetni az eredményt, de a nagypapa odaszól, hogy még nincs vége a versenynek, mert az unokája nem ért célba.


Leguggol a célvonalnál és várja, hogy menjen felé az unoka, aki elkezd futni és mindenki őket nézi.


A fiú közben narrálja, hogy életében nem érezte még olyan kellemetlenül magát, mint akkor, hogy ez nagyon kínos volt meg azt hiszem, hozzáteszi, hogy amikor célba ért, akkor viszont nagyon büszke volt magára / nagy örömet érzett.


A másik, hogy a nagypapa és az unoka valami mélyen szántó gondolatot vitatnak meg (azt hiszem a halálról társalognak) és a fiú megkérdezi a nagypapát, hogy sírva fakadhat e, mire a nagypapa azt mondja, hogy igen. Az unoka sír és a nagypapa ad neki két puszit és megöleli.


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



#nagypapa #unoka dunatv
2019. szept. 11. 23:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyitott szemmel (Wide Awake, 1998).

[link]


Nézhető a neten:

[link]

[link]


Úgy találtam meg, hogy a subzin.com felirat adatbázisban rákerestem, hogy

"my grandson hasn't" és az első találat az volt, hogy

"01:13:32 My grandson hasn't finished the race."

Magyarul, "Az unokám még nem fejezte be a versenyt".

2020. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!