Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Boys sorozat SPOILER....

The Boys sorozat SPOILER. Valóban ezt tette Homelander?

Figyelt kérdés

The Boys utolsó 2 rész Spolier!

Szerintetek tényleg erőszak történt Becca és Homelander között, vagy mindkét fél szándékában állt a dolog? Szerintem az utóbbi, és Mallory csak fel akarta használni Butchert a küldetéséhez. Az évad utolsó jelenetében Becca meglepődött volt, és én egy kis boldogságot is véltem felfedezni az arckifejezésén, mikor meglátta Homelandert. Ha valakit meglátja azt aki megerőszakolta biztos nem így reagál. Butcher felé nyilvánított mimikája viszont már sokkal hidegebb volt.

Mi a véleményetek?



2019. szept. 15. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Spoiler...de ha ezt is átírják, akkor nem. Black noir erőszakolta és ölte meg Butcher feleségét.

A sorozatban él...nem tudom, hogy az erőszak maradt-e. Biztos átírták ezt is.

2019. szept. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az erőszak maradt, legalábbis Butcher úgy tudja, de mint írtam, Becca nem úgy reagál az állítólagos erőszaktevőre ahogy kéne.

Black Noir egyébként a sorozatban nagyon misztikusnak tűnik, vagy inkább feleslegesnek. Nem igazán tudom eldönteni :D

Te még nem láttad ezek szerint a sorozatot?! Erősen ajánlom! :)

2019. szept. 15. 21:56
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég csalódás a sztori. Azt hittem arról fog szólni hogy egyesével kinyírják az összes szupert, Translucenthez hasonlóan különleges és nagyot szóló módon. Ehhez képest egy rétestészta lesz ez is a „V”-re építve 🤔

De nyilván, ha van egy alapja, egy képregény gondolom, akkor nagyon nincs hova nyújtózni 😕


Meg komolyan, szívroham a-trainnél?? 😃😃 Hát az nagy csalódás volt. Legalább robbant volna szét ő is 😃

2019. szept. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!