Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak még izgalmas, vírus...

Vannak még izgalmas, vírus témájú filmek?

Figyelt kérdés
Olyan filmeket keresek (többnyire horror kategóriában), amik kevésbé ijesztőek, de mégis keltenek némi feszültséget az emberben... Főleg azok érdekelnek, amelyekben valami halálos, pusztító vírus van jelen (a Víruscsapdát láttam). Jó lenne, ha valaki tudna ajánlani ilyeneket. Nem baj, ha underrated, és az sem, ha feliratos (sőt, azt szívesebben nézem). Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. szept. 16. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Az esemény
2019. szept. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pont most láttam a tv-be a reklamjat a the hot zone-nak, vmi új sorozat, jónak tűnik
2019. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem horror, inkább katasztrófa/dráma/thriller, de a Vírus (kreatív cím, tudom) az pont ilyesmiről szól.

Illetve: Legenda vagyok. Az már inkább horror, bár az enyhébb fajtából.

2019. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. A Legenda vagyokhoz és a Vírushoz már volt szerencsém, Az eseményhez pedig kedvet kaptam a leírás alapján, szóval belevágok. :) A sorozatról még nem hallottam, de mindenképp utánajárok. :)
2019. szept. 16. 22:18
 5/7 TR75 ***** válasza:

Right at Your Door (Otthon, biztonságban - 2006.)

Amolyan katasztrófafilm némi paranoiás beütéssel. Kis költségvetésű, tehát egyáltalán nem látványos, viszont szerintem jó kis dráma.

Aztán igazi klasszikus a The Andromeda Strain (Az Androméda törzs - 1971. a film és 2008. a sorozat)

Kiskölökként láttam a filmet, hát sokkolt, az biztos, 7-8 évesen láthattam talán a tv-ben. Nem is maga a cselekmény (bár azért abban is van néhány erős momentum), hanem a film hangulata, a dokumentumfilmes hatások, a steril stílus.

A sorozatot nem láttam, de nincs túl jó visszhangja.

2019. szept. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az útvesztő 1,2,3
2019. szept. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fertőzés, Z Világháború.

Én csípem mindkettőt.

2019. szept. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!