Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mást is zavar hogy Wei Wuxian...

Sumire94 kérdése:

Mást is zavar hogy Wei Wuxian és Mo Xuanyu teljesen egyforma?

Figyelt kérdés

Az egy dolog hogy Wei reinkarnálódott és Mo az új teste (vagy mi XD)... De engem idegesít hogy gyakorlatilag semmi külömbség nincs közöttük.

Ezt jól látom, ugye?

Plusz - javítsatok ki ha tévedek! - senki nem hívja a srácot Mo Xuanyu-nak... Ennek a reinkarnáció dolignak így mi értelme van akkor?


Léci azért NE írjatok spoileres válaszokat ha lehet! Jelenleg a második évadot nézem... És amúgy imádom az egészet, bár a kezdettől fogva eléggé zavaros számomra, így simán lehet hogy én voltam/vagyok figyelmetlen...



2019. szept. 18. 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:
11%
Minden kínai egyforma, mi ebben a meglepő?
2019. szept. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első válaszolótól meg kérdezném, hogy minek szól bele,ha rohadtul nem tudja miről van szó? De elmondom neki hogy Wei és Mo ugyanaz az a színész volt már mint a The untamedbe, de az animébe is. Tehát ugye Mo meg idézte Wei Wuxiant és emiatt az ő testébe költözik viszont ugyanúgy fog kinézni Wei szimplán csak ez a test gyengébb. Azért hordja tovább a maszkot hogy pont senki ne ismerje fel.
2021. jan. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!