Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a címe?

Mi lehet a címe?

Figyelt kérdés

Volt egy régi gagyi horror ami a kedvencem volt. Meg volt dvd-n csak már eltűnt azóta és a címére se emlékszem. ELNÉZÉST a szóhasználatok miatt! Megértésetek köszönöm!

Remélem valaki látta és tud nekem segíteni abban hogy mi a címe.

A story röviden:

(Az egész film fő szörnye egy gigantikus komodói varánusz.)

A hadsereg kifejlesztett vagy mit csinált egy vírust amitől a varánuszokat ilíen gigantikus nagyra növesztették hogy majd bevetik a háborúkban. Ez ugye szokás szerint nem jött össze és elzárták egy szigetre.

A szigeten volt egy menedékház ami körül agregátorral működő elektromos villanypásztor kerítések voltak( azért kicsit modernebb mint amit a lovakhoz használnak meg kicsit intenzívebb áram ment benne). A főszereplők bankrablók vagy valami pénzlopók mert a pénznek köze lesz ehhez. Ugye pénzzel kezükben menekülnek azthiszem 5 en 3 pali meg 2 nőci. Helikopterrel próbálnak elmenekülni a rendőrök elől. Vihar lett és a helikopterrel lezuhantak a szigeten ahol a varánusz el van zárva. A szigeten azt hiszem tartózkodott még ember de az ködös már. Na igen lezuhantak a helikopterrel és elkezdenek körül tekinteni mi merre hány méter. Itt egy kis képszakadás van nálam de az egyik embert megmérgezte a varánusz nyála úgy hogy az belenyult el lapulevélbe. A nyáltól ilyen üszkös zombi lett belőle és a többiekre támadt. Itt is képszakadás van és a 2 nőci a szigeten egy forrásban lubickolnak. Aztán meghallják a varánusz "vinnyogását" és felöltöznek és elfutnak vissza a házhoz hogy hangokat hallottak(lehet a nőcis rész és a zombis részt felcseréltem).

Elindulnak felfedező körútra és meglelik a gyíkot ami elkezdi őket kergetni és ők furgonnal menekülnek ugye nem igazán tudják lehagyni elvégre egy giga nagy gyíkról beszélünk ezért elkezdik lövöldözni és egy idő után lemarad. Vissza mennek a menedékházba és kitalálják mi legyen hogy legyen tovább. Ekkor megtalálják az agregátort és beinditják így rájönnek hogy a kerítés is üzemel. Ezt üzemeltetni is fogják mert a gyík ott ólálkodott a ház körül. Ismét kép szakadás és a gyík már betört a villanypásztor kerítésen és az embereknek sikerült elkergetniük azt. Végül kitalálták hogy mi lenne ha visszamennének a helikopterhez megjavítanák azt és haza mennének. Neki vágtak az útnak +- ember elesett az úton és egy két ember tán megmenekült mert sikerült megjavítani azt. Volt még benne talán egy öreg ember vagy fiatal volt nem tudom de az biztos hogy bombákat rakott magára megetette magát a gyíkkal és a többiek felrobbantották a gyíkot. Ugye az egyik ember a szigeten maradt egy kigyurt csávó talán vissza ment a pénzért amit rabolt vagy hogy volt és ott maradt. És a végén nézegeti a pénzt és még jó sok ilyen nagy giga gyík fut felé ő meg megdöbben és vége.



2019. szept. 18. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Komodo (1999) vagy a The Curse of the Komodo (2004), legalábbis a Google ezeket dobta ki nekem, a te leírásod alapján keresve.
2019. szept. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként van egy Komodo vs. Cobra (2005) c. film is, mást nem találtam ezzel kapcsolatban.
2019. szept. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! Ment a zöld
2019. szept. 19. 07:07
 4/7 A kérdező kommentje:

De sajnos nem ez lesz :(

Nem tudom hogy a címében benne volt e a gyilkos szó

Egy ilyen óriás cápa 2 vagy hasonló kategóriájú film

2019. szept. 19. 07:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Sárkánygyík.
2019. szept. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöööm!!!
2019. szept. 19. 17:44
 7/7 A kérdező kommentje:
#1 Neked is köszönöm megint! most nézem hogy te is le írtad a címét csak angolul :)
2019. szept. 20. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!