Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek azok a filmek, amelyekn...

Melyek azok a filmek, amelyeknek nézői és kritikai értékelései is magasak, ennek ellenére ti mégsem szeretitek, esetleg gyűlölitek?

Figyelt kérdés

Én az egész Star Wars szériát és az első Blade Runner (1982-es) filmet ide sorolom.

Kérek mindenkit, hogy ne pontozzátok le a többieket ha nem értetek vele egyet! Megígérem én sem fogom ezt tenni, szimplán a véleményetekre vagyok kíváncsi.

Lehet indokolni is ha szeretnétek.



2019. szept. 19. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

pl. a Szürke 50 árnyalata, meg a Twilight

Egyiket se szeretem, szerintem hülyeségek, csak túl van hype-olva

2019. szept. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy nagy volt rajtuk a hype, de sikeresnek egyáltalán nem mondanám, kritikai szempontból meg végképp nem.
2019. szept. 19. 16:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A Szürke 50...-t én sem szeretem, se filmen, se könyvben nem vágyom rá. Plusz, amit még nem nézek meg soha, az a Titanic. (Nem szeretem DiCapriót)


((Ellenben: én a Star Wars - classic trilogy - és a Blade Runner 1982, sőt a későbbi rendezői változatot is szerettem, csak a legeslegújabbat rontották el, de azt nagyon.)) :)

2019. szept. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Út a vadonba. A jó értékelések miatt néztem meg, de az egyik legrosszabb film, amit valaha láttam.
2019. szept. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Zongorista - kollektív bűntudatkeltést gyűlölöm. Ez a film rendesen használja ezt a módszert.

Top Gear - minden vicc a pazarlásról szól. Arról, hogy ők gazdagok és mindenki más bekaphatja. Ezt a fajta humort ki nem állhatom.

Westworld - Nem utálom, csak üres és unalmas. Kiszámítható, semmi újat nem mutat annak, nekem, aki csak amatőr szinten érdeklődik a sci-fi iránt.


Gyűrűk ura filmsorozat. A gyerekkorom legjobb fantasy story-jából csinált egy akció-kaland filmet és kivette belőle a legérdekesebb jeleneteket. Nekem csalódás volt.

Harry Potter filmek - A látvány nagyon jó. A színészek kiemelkedőek. De itt is a lényeges és értelmes dolgokat vették ki a történetből, hogy az ócska részekből filmet lehessen csinálni. Nekem ezek is csalódások, ellenben a könyveket már sokadszorra olvasom.


Indul a bakterház: egy poén nincs benne, amin tudnék röhögni. Nekem egy szinten van a Zimmer Ferivel. Egyiket sem szeretem.


Citizen Kane - bűn unalmas és semmitmondó film. Pedig "kötelező" darabként van számontartva. Akkor inkább egy Planet 9 háromszor egymás után, mint a Citizen Kane. Az legalább önmaga karikatúrája (féleg a zseniális magyar szinkronnal)


Happiness - Ennél nyomasztóbb filmet nem tudom, hogy sikerült-e már gyártani. Kiráz tőle a hideg.


Hangover és társai (Ted, Torpic Thunder, Vacation) - Ezekkel büntetni lehet. Annyit nem fizetne magyar ember, hogy én ezekből bármelyiket megnézzem (újra), vagy a sokadik részüket. Szánalmas, amit közvetítenek, közben hatalmas sikert értek el vele.


Bourne filmek - halálian uncsik és kiszámíthatóak számomra. Nincs bennük semmi érték, ami megfog. A Taken legalább használt humort.


Fury - nyálas, hiteltelen, túlságosan amcsi. Senkinek nem ajánlom.


Örök tél - hát na Ez az a film, ami biztos nagyon sokat jelent egyeseknek, de én majd meg haltam olyan unalmas volt. Tudom, hogy átadta a hangulatot, de szerintem még dramatizálta is azt. Ez a lelki nyomor, ami ebből a filmből süt, kiégeti a legvidámabb ember szívét is. Soha Senkinek Nem Ajánlom!


Citizenfour, Snowden interjú - Na ezt gyűlölöm. Semmi újság nem volt benne, amit egy wiki cikk ne mondott volna el, vagy ne lett volna ismert a rádióból. A megvilágítás vacakabb volt, mint a Videó Infó 1 csatornának a kezdetekben. A kamera nem tudott hova fókuszálni. Aki a vágást csinálta, mint aki még sosem nyúlt filmhez. A kérdések semmiről nem szóltak. Az egésznek egy politikai értéke volt és fel tudta dugni magának a sok fenék turkász Hollywoodban, hogy "Jaj Snowden a mártír". Mondvacsinált és álszent az egész. Mire fel kapott ez Oscar díjat? Miközben a vetélytársa egy valódi értékekről szóló film volt, ami világszintű problémákat kutat fel és mutat be a saját élete kockáztatásával és fantasztikus sztorikkal. "A Föld sója" filmtől vett el egy hulladék egy díjat. Még ha az a díj nem is érdemeli meg magát a figyelmet, akkor is. Szánalmas. Rettenetesen utálom a Citizenfour "filmet". Inkább nézném meg 5 órán keresztül, ahogy szárad meg a festék a falon, mint ezt a semmitmondó vackot még egyszer. Kiveri a biztosítékot, de nagyon keményen!

2019. szept. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első mátrix tipikusan ilyen nálam, a kritikusok, és a nézők többsége is szereti, én nem mondom, hogy utálom, de nem is igazán fogott meg (ellenben az első Blade Runner az egyik kedvenc filmem).


Az első The Lord of the Rings film sem fogott meg, többször is elkezdtem, mindig hamar abbahagytam, igaz akkoriban nem kedveltem a fantasy műfaját. (Most tervezem elolvasni a regényeket, és újabb esélyt adni a filmeknek is.)

2019. szept. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A millió dolláros bébi- Nem tudom megmagyarázni, hogy miért, de egyszerűen a hideg ráz tőle.
2019. szept. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!