Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A notre damei toronyőr mesében...

A notre damei toronyőr mesében Quasimodo cigány? Csak mert az elején a nő, akinél Quasimodo volt ő is az volt.

Figyelt kérdés
Szóval a mese elején amikor egy cigánycsoport csónakkal Párizsba ér, ott van az a nő aki Quasimodot fogja a kezében, majd miután Frollo megöli, neki kell a gyerekről gondoskodnia. De Quasimodón később mégsem nem látszott, hogy az lenne.

#mese #roma #Disney #Quasimodo #a notre damei toronyőr
2019. szept. 22. 02:17
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

A cigány kelet-európán kívül (ír vándorcigányok, spanyolcigányok stb) kicsit más megítélés alá esik, mint pl. itt Magyarországon.

Inkább egyfajta "mesés" kalandor, vándor népként vannak ábrázolva. Konkrétan a Quasimodoban annyira nem vagyok otthon, ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem nagyon van ennek jelentősége, mert eléggé más tészta

2019. szept. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom a cigányokkal, még a magyarországi cigányokat sem ítélem el, annyira mint egyesek, szóval nem ítélkezésből kérdeztem, csak kiváncsiságból, mert erről nem beszélt még senki, meg eddig még sehol nem hallottam, hogy Quasimodo is cigány lett volna a mesébe, emg nem is úgy nézett ki mint egy cigány p.a bőre nem volt sötét, a haj szintén nem. De mégis az elején a nő aki tartotta a karjában, az anyjának tűnt és ő cigány volt.
2019. szept. 22. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak felig volt az!! Mondjuk ez nekem is feltunt a film elejen, de az is lehet mivel egesz eletett a toronyba toltotte is nem volt a nap fenykozelebben ezert rajta annyira nem lattszot!!
2019. nov. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm!
2019. nov. 3. 03:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!