Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan tudnám a Supernatural...

Honnan tudnám a Supernatural (Odaát) 4. évadát magyar szinkronosan ingyen letölteni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Feliratosan miért nem jó?
2010. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért mert az unokahugomnak szánom ajándékba, de ő még kicsi, viszont megrögzött Supernatural fan :)
2010. júl. 15. 17:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs 4. évad szinkronosan. 3. évadot sem adták még sehol sem tévében, csak kinn külföldi országokban jelent meg ahol extraként volt hozzá magyar hang.
2010. júl. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Áhh köszönöm :) Azt hittem lesz belőle szinkronos, mert a harmadik évadot még úgy láttuk közösen :)

Szerintetek mikorra várható szinkronosan?

2010. júl. 15. 17:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát mire lesz (HA LESZ) szinkron a 4-5. évadhoz, addigra a rokonod is bőven tudjá már felirattal nézni.
2010. júl. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Olvasni tud, csak mivel még 2.-os, ezért lassan olvas :)

De azért köszi :)

2010. júl. 15. 17:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Itthon a DVD kiadás megrekedt az 1. évadnál, tévében se nagyon adják, vagy max éjjel. Pedig kár, mert én nagyon kíváncsi vagyok a sorozatra, de letölteni netről nem tudok. :( 1-2 részt láttam régebben, azok tetszettek
2010. júl. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 4. évadot magyar szinkronnal sehonnan! =D Kivéve ha összedobod rá a pénzt és megcsináltatod a szinkront...
2010. nov. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!