Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mik azok a sorozatok, amik...

Mik azok a sorozatok, amik kevésbé ismertek és tetszett nektek?

Figyelt kérdés
Kivégeztem az összes sorozatom, így elkezdtem újak után nézni, csak az a baj, hogy megnéztem vagy 100 trailert meg tartalmat és legszívesebben mindent elkezdeném. Úgyhogy hozzàtok fordulok, mondjatok olyanokat, amik nem annyira ismertek és megfogott titeket. Lehet az bármilyen műfaj, talán csak a nagyonromantikus, nagyonviccesekre nem vagyok vevő. Ezenkívül bármi. Legszívesebben olyat néznék, ami valami más kultúrában zajlik, lehet az más kontinens vagy akár sci fi is. Tudtok ilyeneket?
2019. szept. 29. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Bodyguard-Richard Madden

Az újonc

2019. szept. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Ramy? Muszlim témájú egykamerás vígjáték, finoman megy az oltás a kultúra és sztereotipizálás iránt, plusz egy olyan huszonéves fiatalról szól aki teng-leng az életben, ahogy mostanában a sok önmagát és élet értelmét kereső fiatal. Csak itt a kulturális szokások jobban beleszólnak, például hogyan és ki lehet a feleséged.

https://www.youtube.com/watch?v=N4Ek09B9YaY

2019. szept. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Wataha - A falka (imdb: 1320 szavazó)

The Black Donnellys (~13k)

The Boondocks - Kertvárosi Gettó (~25k)

Egy idióta külföldön (~28k)


Magyarok nem nagyon ismerik, de jó és külföldön ismert:

Fleabag (~35k)

Parks and Recreation

Extras - Futottak még (~50k)



+1 kakukk tojás

Black Mirror - köszönhetően az első évad első részének, rengeteg embernél tiltakozást váltott ki a sorozat tovább nézése. Pedig a többi rész jó, csak az elsőt kell kihagyni. Ugyanakkor nagyon sokan ismerik.

2019. szept. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló témában a quora fórum:

[link]

2019. szept. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a lepontozást. Nagyon figyelmes tőletek, hogy ilyen kedvesek vagytok. Kérek még. Majd én is viszonozom az indokolatlanul, hátha nektek is jól fog esni.
2019. szept. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfigyeled, mindenki ugyanannyi százalékon áll, azaz el sem olvasták hogy ki mit írt, csak végig le lett pontozva. Felesleges felháborodni rajta, ezen az oldalon ez a norma: bármit mondhatsz, valakinek úgysem fog tetszeni, vagy valakinek az a napi stresszlevezetés, hogy mindenki más kedvét elrontja. Ne hagyd, hogy a tiédet elrontsák, le kell szarni. Nem a százalékon múlik, ha közben segítettél valakinek.
2019. szept. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontoz le, én most felpontozok mindenkit. Nem kell ezzel foglalkozni, valaki biztos jobban érzi magát a lepontozgatástól. Köszönöm a válaszokat, utánanézek mindnek!
2019. szept. 30. 21:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Így van. A pontozás hulladék. A válaszok jók. Ízlésnél többről van itt szó, de kicsit ízlés szerint pontoznak. Ha valakinek nem tetszik az időjárás, már tolja a pirosat. És nem is kell a kérdéshez kapcsolódnia.


Mélytengeri szarni rája.

2019. okt. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!