Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért más a szinkron hangja...

Miért más a szinkron hangja Thanos-nak a Végjátékban, mint a Végtelen Háborúban?

Figyelt kérdés
Észre vettem, hogy sokkal vékonyabb a hangja. Más is észre vette ?

2019. szept. 29. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem más.
2019. szept. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mind a kettőben ugyanaz, Kőszegi Ákos.
2019. szept. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mind a két rész jelenleg is rajta van a gépen, épp ma néztem a végtelen háborúban jóval mélyebb a hangja.
2019. szept. 30. 00:39
 4/9 A kérdező kommentje:
Utánanéztem igen Kőszegi Ákost írják mind a kéz részre. Lehet a stúdió játszott a hangsávval valamit, de nagyon hallani a különbséget.
2019. szept. 30. 00:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az egyik filmet mozis hanggal nézted és ezért úgy tűnt mintha másabb lenne.
2019. szept. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is megvannak lemezen. Meghallattam mindkettőt, semmi különbség nincsen...
2019. szept. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mind a kettő Full HD minőségben van meg. Egyébként már a moziban is észre vettem.
2019. szept. 30. 19:16
 8/9 anonim ***** válasza:
ugyan az a szinkron hang,csak annyi hogy a vételen háborúban mélyebb-mondhatni titánosabb thanos-os😀 a végjátéban pedig csak sima szinkronhang mélyítések nélkül
2019. nov. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ennyi. Köszönöm szépen! 😃
2019. nov. 8. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!