Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Stranger Things-ben Nancy...

A Stranger Things-ben Nancy és Steve az egész sorozat alatt járnak, együtt vannak?

Figyelt kérdés
El akarom kezdeni nézni a sorozatot mert szimpatikusak benne a szereplők, és a véleményem Nancy-ről és Steve-ről hogy nagyon cukik együtt. Igazából csak miattuk akarom elkezdeni nézni. Szóval ha csak egy ideig vannak együtt, de utána végleg szakitanak, akkor nem kezdem el nézni. Tudnátok a kapcsolatukról mesélni?

2019. szept. 29. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van egy rossz hírem, nem kell megnézd. :D
2019. szept. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, nem tudom le ennyivel, de spoilerezni sem szerettem volna nagyon.

Tehát, első sorban: nem, nem maradnak együtt

DE! Ettől függetlenül megéri megnézni a sorozatot, nem két karakter szerelmi szálától lesz egy egész sorozat élvezhető avagy sem. :)


Ezen kívül is lesz benne szerelmi szál, ami számodra lehet még "cuki".


Remélem tudtam segíteni, én ajánlani tudom.

2019. szept. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oh... értem. Kicsit bővebben tudsz irni erről? Mi miatt szakitanak? És a szakitásuk után valamelyikőjük összejön valakivel?
2019. szept. 29. 18:00
 4/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló értem! Kösznönöm szépen! :D
2019. szept. 29. 18:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Nancy összejön valakivel
2019. okt. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!