Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tim Burton filmjében Jack...

Tim Burton filmjében Jack Napier a Joker eredeti neve. Nolan filmekben azt mondják nem tudják, a most érkező filmben pedig Arthur Fleck. Most akkor mi az igazság?

Figyelt kérdés
2019. okt. 1. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy érted? Mindegyik igazság a saját filmjén belül.
2019. okt. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor mindegyik másik univerzumban játszódik,vagy hogy kell ezt érteni?Jokernek több eredetsztorija van?Erre gondoltam.
2019. okt. 1. 11:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a DC egyik alapja a multiverzum, ahol is végtelen számú univerzum létezik, és mindegyiknek megvan a saját Flashe, Jokere, stb. Szóval a gyakorlatban ez azt jelenti ha csinálsz egy Joker filmet, olyan nevet és eredetsztorit találsz ki a karaktereidnek amilyet akarsz, és aztán legfeljebb ráfogod hogy ez pont a 2398. univerzum.
2019. okt. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Áá,értem.Köszi.
2019. okt. 1. 11:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A DC kánon képregényekben, ha jól tudom Joker kiléte még nem lett felfedve. A filmek más utakon járnak, nyilván van olyan rendező, aki nevet akar adni Jokernek plusz ha köré építesz egy egész filmet akkor is célszerű megadni a kilétét. Ezek a filmek amúgy se kapcsolódnak egymáshoz. Tim Burton és Nolan Batmanje két tökéletesen más Batman, ugyanúgy a Joker.
2019. okt. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az információkat.
2019. okt. 1. 16:34
 7/7 anonim ***** válasza:
A lènyeg,hogy Joker saját maga se tudja.
2019. okt. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!