Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film címe? Ez melyik film?

Mi a film címe? Ez melyik film?

Figyelt kérdés

Na szóval van egy film amit még év elején láttam és most eszembe jutott,hogy újra megnézném,de a címe nem jut eszembe.Ezért elmondok róla amennyit tudok és ha valaki felismeri és tudja megírná nekem a címét:)

Szóval amit tudok:Ez egy igaz történet alapján játszodó film.Van egy testvérpár(az egyik fiú a másik lány).És nehéz körülmémyek között nőttek fel.És az a lényeg,hogy amikor már felnőttek lesznek a fiút becsukják börtönbe gyilkosság miatt.De nem is ő tette,de nem hisznek neki ezért elítélik.De a testvére 'hisz neki ezért ügyvédet is fogad,de nem mennek vele sokra.Ezután a lány eldönti,hogy maga tanul ügyvédnek és ő fogja kihozzni.És közbe persze veszekednek.Meg a lánynak van két gyereke azokkal is összeveszik meg így-úgy amúgy azután feladja mert nem sikerül,de aztán csak folytatja és az egyik embert aki ellenük vallot rájön,hogy hamisan tanuzott és ő a végén bevalja,hogy igen csak megfenyegedték és a lényeg az,hogy utána szabadon eresztik a testvérét azthiszem kb.17 év után és a film végén bevágnak róluk egy igazi kiskori képet és mondják,hogy nekik a tiszteletére csinálták.

Nagyjából ennyi.Tudom kicsit bonyolultan hangzik,de aki tudja kérem írja meg:)



#film #cím #igaztörténetalapján #neeztolvasdhanemsegíts
2019. okt. 1. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Meggyőződés

[link]

2019. okt. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 HalkHogen ***** válasza:
Na, ez egy remek film!
2019. okt. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1.Igen ez az köszönöm!:)

#2.Szerintem is:)

2019. okt. 4. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!