Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok depresszív művészf...

Ajánlanátok depresszív művészfilmeket?

Figyelt kérdés

Gaspar Noé Love, vagy Eksztázishoz hasonlóakra gondoltam. Illetve Lars von Trier összes filmjét is láttam.

Szeretnék elgondolkodtató, tartalmas (és inkább európai) kicsit depresszív filmet nézni ma este egy üveg bor mellett. Mit ajánlanátok?


2019. okt. 2. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy üveg bor mellett, akkor nincs is jobb választás a Kerülőutak című filmnél. Alapból is a kedvenc művészfilmem, de bor mellé még passzol is. Remélem nem láttad és tudtam vele segíteni, de ha láttad, akkor:


Teljesen idegenek

2019. okt. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hetedik pecsét elbír egy testes syrah-t
2019. okt. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Noétól a Visszafordíthatlan is remek.

Illetve ajánlom még Trier haverjának, Vinterbergnek a filmjeit: Születésnao, A vadászat.

2019. okt. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1# szemeztem már vele, szóval a következőnek azt fogom meglesni. Köszönöm.


2# a Hetedik pecsétet nagyon régóta meg akartam nézni, de 57-es film, így nem nagyon volt hangulatom hozzá. Ezt most bepótoltam, igaz chiantit bontottam hozzá. Hát nem bántam meg. Nagyszerű filmes élmény.


3# Noé legjobb filmje szerintem a Visszafordithatatlan. :) illetve Vinterberget is szeretem nagyon. Az említetteken kívül még a Submarinot és a Távol a világ zajátólt láttam.


Egyébként ajánlom mindenkinek Francois Ozon filmjeit is, ha esetleg valaki nem ismerné.

2019. okt. 3. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!