Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A mai neoliberális, feminista...

A mai neoliberális, feminista és hisztiző világban szerintetek képes lenne életben maradni egy olyan sorozat, mint a Rém Rendes Család, ahol nem volt tabu a kövérek és a nők cikizése, beszólogatás?

Figyelt kérdés
2019. okt. 4. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Amíg vannak emberek abból a korszakból, amiből a Rém Rendes is származik, még van esélye. Bár biztos kapná a korbács ütéseket. De én spec imádtam azt a sz.rt. Is. Meg hát nézd meg: family guy, south park és társaik még mindig mennek és nézik őket.

Én inkább azon gondolkodom, hogy a kortársaim is ilyeneken nőttek fel, és mégis túl érzékeny kis virágszálak lettek. De miért? Nekem vastag a bőr a képemen és mindenhol máshol is, szavakkal megbántani max az tud, aki közel áll hozzám. De egy névtelen idegen? :D

Eh. Gyengék világa ez.

2019. okt. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Engem régen is kiakasztott. Maga a házasság is borzasztó benne.
2019. okt. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csak akkor, ha ugyanígy poénosan adná elő az egészet
2019. okt. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hollófernyiges ***** válasza:
92%
Engem az akaszt ki a Rém rendes családban, hogy egy pasas simán vesz emeletes családi házat, fenntart két autót, eltartja a feleségét, két gyereket meg egy böszme kutyát és azt mondják róla, hogy csóró. Ma ennyivel még amerikai viszonylatban is erős középosztálybelinek számít.
2019. okt. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És mindezt úgy, hogy egy cipőboltban eladó! Ezt ne hagyd ki!

Mert hogy még Homer Simpsonnak megy, az oké. Ő egy erőműben dolgozik. De Al Bundy?

Na de ilyeneken minek fennakadni, ha eleve egy komédiáról van szó?

2019. okt. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2020-ban rebootolják a The Boondocks-ot, pedig ott ipari mértékben ment a rasszista indíttatású ni🅱️🅱️erezés.

Nemrég indult el a Black Jesus 4. évada, ahol Jézus nem csak a mai világban él és tevékenykedik az emberek között, de néger is, és a gettóban nyomják a piszkos üzleteket.


A Rém rendes család már nem férne bele az országos tévék cenzúrájába, de egy prémium csatornán be lehetne vállalni.


Pont tegnap jelent meg egy ismeretterjesztő csatornán a "10 sorozat, ami 2019-ben nem létezhetne", úgyhogy pont témába vág:

https://www.youtube.com/watch?v=bWeh0_iGg54

Ebből is nekem a Jackass a legérdekesebb, hogy régen ami csak a tévék privilégiuma volt, ma már mennyire nem lenne életképes, hiszen bármelyik kölyök forgat magának egy kaszkadőrshow-t Youtube-ra. A kihívások teljesítése pedig már unalomig ismételt jelenség lett, míg régen heti egyszer láthattad a tévében 20 percre.

2019. okt. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

En mai 2000 ezres gyerek vagyok es imádom

Mellesleg abbol inkább alakul egészséges eletkeped mint a mai idiota politikailag korrekt sorozatokbol

(+kövér nokbol is van aki bejön)

2019. okt. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!