Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek az "Az" vagy a...

Szerintetek az "Az" vagy a "Joker" film a híresebb, jobb?

Figyelt kérdés

2019. okt. 5. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Más műfaj, más téma, ráadásul előbbiből több adaptáció is van, tehát nem mindegy melyikre gondolunk. Egyetlen közös elem, hogy mindkettőben feltűnik egy bohóc, nem több.
2019. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Joker híresebb, hiszen ő a Batman és DC univerzum által folyton előtérben van, minden generáció rengetegszer láthatja a képregények, rajzfilmek, filmek által.

Az Az bohóca viszont csak egy Stephen King rengeteg karaktere közül, akiről nem is tudtam a mostani remakeig, nem tudtam a korábbi adaptáció létezéséről, pedig imádom King írásaiból készült filmeket. Szóval olyan 2005-2015 között nem létezett számomra a sztori (előtte meg kicsi voltam a horrorhoz), míg Joker alakja tényleg folyamatosan szem előtt van.


Azt pedig nem lehet megmondani, hogy melyik a jobb, mert azt mondja meg mindenki maga. Én mindegyiket szeretem 🙂

2019. okt. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Annyira imádnivalóak ezek a felületes kérdések...


Az, hogy mi a jobb vagy híresebb, az teljesen relatív. Mindenkinek más tetszik... ami neked jó, az nekem lehet, hogy tré. És ugyanez fordítva is megeshet... szóval ezt így nem is lehet kijelenteni szerintem.

Oké, vannak értékelések meg kritikák, de azok a trendek által vannak megalkotva, nem pedig személyes vélemények. Szóval szerintem nincs olyan, hogy melyik a jobb vagy rosszabb, ami neked jobban tetszik az jobb és ennyi.


Az, hogy melyik a híresebb meg mit számít igazából? Alapból nem is egy műfaj a két film... Nem is értem hogyan lehetne őket össze hasonlítani őket akár híresség akár minőség szempontjából.

2020. febr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
G.eci
2020. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
G.ecis P.ina
2020. márc. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
G.ecis Sz.őrös P.ina
2020. márc. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!