Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Marvel Kapitányt el lehetne...

Marvel Kapitányt el lehetne pusztítani, vagy ő teljes mértékben halhatatlan?

Figyelt kérdés
Mert úgy tűnik neki nem árt semmi, nem sebzi semmi, nem fáj neki semmi, robbanás, golyó nem viszi, bármit lezúz, ha földhöz vágják pattan fel, stb. Őt el lehetne valahogy pusztítani? (Nem kívánnám a halálát természetesen, szimpi csaj, csak kíváncsi vagyok.)

2019. okt. 6. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha törölnék a twitterét.
2019. okt. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Ellehet persze, például ha valakinek van egy szép végtelenkő gyűjteménye, de szerintem dr. strange is egy szimpla verázslattal el tudna bánni vele.
2019. okt. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

Én nem bànnám ha elpusztítanàk a filmbeli karaktert.

Nagyon ellenszenves a karakter a színést miatt.

Azért ott màr gàz van, ha még a színész tàrsai se akartak vele együtt működni.

2019. okt. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden szuperhőst el lehet pusztítani.Erről szól az összes idióta Marvel film hogy van egy halhatatlan jelmezes mitugrász akit nem lehet megölni, de felbukkan egy főgonosz aki tudja mi a gyenge pontja és akkor jajj.Szóval Marvel Kapitány sem halhatatlan kedves Lavatron.
2019. okt. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!