Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek a legvéresebb, legerősz...

Melyek a legvéresebb, legerőszakosabb filmek, amelyeket eddig látattok?

Figyelt kérdés

Plusz pont, ha különösen felkavarónak is éreztétek.

Előny az is, ha nem CGI erőszakról beszélünk, hanem maszkok, művér, és más hasonló módszerekkel készült.


2019. okt. 7. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mi az a CGI, de a legvéresebb, amit valaha láttam (sajnos), a Végső állomás-filmek! És bár horror helyett csak akció, de szintén elég véresek:

Kill Bill 1. része

Milliókért a pokolba

Grindhouse - Halálbiztos

2019. okt. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Bosszú című filmben meglehetősen sok vér, belsőség és egyéb hasonló dolog volt, pedig nem is horror.
2019. okt. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, nem fontos, hogy horror legyen. A Kill Bill tényleg jó példa, azt láttam is. :D


#1 CGI = Computer-generated imagery, tehát számítógépes effektek.

2019. okt. 7. 17:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Penge II.

Fűrész

Aki bújt, aki nem

2019. okt. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nindzsa gyilkos, vagy vmi hasonló címe volt, na ott röpködtek a levágott kezek, lábak, fejek.
2019. okt. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok. Igen az, "Nindzsagyilkos", hú arról meg is feledkeztem! Pedig a film elején lévő mészárlásban például ahogy látszik a földön lévő vértócsában a vízszintesen félbevágott fej...

És a Penge se rossz, bár emlékeim szerint abban sokkal kevesebb van az ilyen brutális jelenetekből, inkább "égetős"! :/

Aki bújt, aki nem - arra meg egyáltalán nem mondanám, hogy véres lenne!

2019. okt. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A csekista (Чекист) (1992)
2019. okt. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha sok vér kell, akkor A sógun orgyilkosa kiváló választás. Ezen kívül az Azumi 1-2-t is tudom ajánlani. Ezek amolyan kardozós filmek, de ha már a Ninja gyilkos szóba került... :)

A Grindhouse: Terrorbolygóval sem lőhetsz szerintem nagyon mellé, illetve a Feláldozhatók 1-3. is elég véres, ha jól emlékszem.

2019. okt. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tokyo gore police

Ichi the killer

Szerb film

Olasz kannibál ès zombi filmek

2019. okt. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!