Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The originals (sötétség kora)...

The originals (sötétség kora) 4-5 évad mikorra várható szinkronosan? Illetve a vámpírnaplók 8 évada

Figyelt kérdés

2019. okt. 9. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Miután valamelyik TV csatorna úgy nem dönt, hogy megveszi őket és leszinkronizáltatja.
2019. okt. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagy rá a kereslet a nézők között. Nem is értem, miért hagyták abba az eddigi csatornák. Nem fontos egyáltalán a nézők többsége. Inkább rendeljük be és szinkronizáltassuk azokat, amit más csatorna is simán lead..ezt sosem értettem
2019. okt. 10. 08:48
 3/8 A kérdező kommentje:
Félig csináljuk meg a vampirnaplokat es originalst, majd hagyjuk abba nehogy a magyar szinkron kedvelő hozzászokott nézők megtudják a lezárást -,-
2019. okt. 10. 08:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én nehezen tudom elképzelni, hogy olyan nagy lenne rá a kereslet. Nem véletlenül pakolgatták át kisebb csatornára (RTL-en kezdett, aztán a végén talán a Coolon ment már) Meg hát a célközönség is az a korcsoport, aki már nem igazán néz TV-t, inkább illegális forrásból szerzi be magának, szóval tuti nem érte meg nekik vetíteni.
2019. okt. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igaz. Én is netről néztem vissza. De az durva, hogy ilyen kevés lehet a nézettség a tv-n
2019. okt. 10. 14:23
 6/8 anonim ***** válasza:

"Nem fontos egyáltalán a nézők többsége"

A nézők többsége az sem tudja, hogy a sorozat létezik. Tetszik vagy sem, elég rétegsorozat.

Ne - mondjuk - a saját baráti köröd legyen a viszonyítási alap, mert nem az.


Nekem általában mindegy, hogy szinkronos-e vagy sem, de ez a sorozat különleges :), mert olyan a magyar szövege, mintha műfordítás lenne vagy egy old school dramaturg irányította volna a szerkesztést. Tele van kicsit "modoros" szóvirággal (ami szerintem jól megy az 1000 éves vámpírokhoz), Klaus monológjait alig várom. Ez hiányzik nekem az utolsó két évadból :(

(de azért túlélem)

2019. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En az originals osszes evadat felirattal neztem, sztem nagyon nem illenek a szinkronhangok a karakterekhez.
2020. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A vámpírnaplók mar magyar az osszea evad jo lennr ha az originals is az lenne
2022. márc. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!