Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek olyan sorozatot mint...

Ismertek olyan sorozatot mint pl, a Madárka?

Figyelt kérdés

Olyant keresek, ami baromi hosszú, ( a madárka 72 részes ), ennél lehet akár hosszabb is! De legyen fent magyar szinkronnal, amolyan szappanopera féleséget keresnék, tipikus sztori, 2en egymásba szeretnek, aztán akár kialakul szerelmi háromszög, együtt élnek majd, átverik őket, akár elrabolnak valakit blahblah tudjátok.:D

A madárka azthiszem török, én elsősorban tényleg hasonlót keresnék, és örülnék ha török lenne, de nem feltétlen muszáj. Örülnék ha a vége happy end lenne.

(ilyen háborús, stb dolgok nem érdekelnek, csak a romnatikus sorozatok!)

Előre is köszönöm a válaszaitokat!



2019. okt. 14. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Tóth János a világ leghosszabb sorozata.
2019. okt. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem ilyenre gondoltam..:D

De köszönöm:)

2019. okt. 14. 10:34
 3/8 anonim ***** válasza:

De kezdd el átértékelni az ÉLETED!


Tóth J.

2019. okt. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! :)

A Seherezádé című szintén török sorozatot tudom ajánlani! Pont ráillik a leírásod! Összesen 158 részes, elég eseménydús, szerintem szerethető sorozat. Főleg a 100. rész környékéig nagyon jó, onnantól még drámaibb lesz az egész, kicsit sokáig húzzák szerintem a szálakat. Romantikus, és happy enddel végződik :) Régebben még fent volt youtube-on, nem tudom, hogy még mindig megtalálható-e! Remélem segítettem, szia!

2019. okt. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem ítélem el a Tóth János sorozatot! Csak arra gondoltam, hogy az nem felel meg a leírásomnak, és az elvárásomnak. Ettől függetlenül köszönöm szépen!

A seherezádét is köszönöm! Még várok válaszokat...:)

2019. okt. 15. 22:25
 6/8 anonim ***** válasza:
A Seherezádé tényleg nagyon jó egyik nagy kedvencem!🥰 A Szulejmán is romantikus de ugyanakkor háborús, ettől függetlenül egyik kedvencem🥰. A Sebzett szív is egyik kedvencem, nagyon izgalmas, nagy hangsúlyt fektet a romantikára, viszont ez is háborús. A Szerelem íze és az Éjszaka Királynője nem háborús és nagyon jó, az összeset amit felsoroltam csak ajánlani tudom! 🥰🥰
2020. júl. 21. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Payitaht Abdülhamid

Egyszerűen zseniális én imádom

Kara Sevda

Eşkiya Dünyaya Hükumdar Olmaz

Vatanım Sensin

İçeride

A Kara Sevdától eltekintve ezek mind vagy történelmi/háborús témájúak vagy ilyen mafia-action félék

2020. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia nemtudom nèzed e mèg de a Bosszù csapdàjàban(Hercai) minden ilyet megtalàlsz,nagyon hosszu,3 èvados ha gondolod nèzd meg,nekem kedvencem lett
2021. jún. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!