Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Rising of...

Mi a véleményetek a Rising of the shield hero nevű animéről?

Figyelt kérdés
2019. okt. 14. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Egynek jó, de nem egy emlékezetes darab. Az volt a nagy szerencséje, hogy idén elég kevés a korrekt anime, talán egy kezemen is össze tudom számolni. Az alműfaján belül pedig csak olyan szinten pocsék sorozatok jöttek, amik egyenesen gyötrelmesek, így pedig egyszerű volt kitűnnie.
2019. okt. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem tetszett, bár néha tényleg döcögött a történet, illetve nekem sem volt olyan nagyon maradandó élmény. Az animációja a második felére eléggé furcsa lett.

Az tetszett benne, hogy az elején mindenki a főhős ellen fordult, és így nem egy szőkehercegfehérlovon lett belőle.

Volt benne egy kis lolitás vonal, az nekem nem hiányzott volna, dehát ez van.

Ezt az értékelést úgy nézd, hogy animék terén még nem alakult ki különösebb kritikusság részemről, ráadásul nem nézek orrvérzésig isekait.

2019. okt. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!