Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Vampires Suck filmnek mikor...

A Vampires Suck filmnek mikor lesz kész a magyar felirata?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Augusztus 18 után 1 héttel kezdve bármikor.

Ha a neten tényleg rajta van: ugyancsak

2010. júl. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
miért pont augusztus 18 után?
2010. júl. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor van az amcsi premier. Hamarabb nem jön be hozzánk.
2010. júl. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
és hány perces lesz?
2010. júl. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
amugy csak azért kérdezem ezeket mert nekem megvan.
2010. júl. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha megvan a film látod hány perces. (úgy ha pl. megnyitod lejátszóban, és lejátszófüggő hol, de mutatja az időtartamot. Illetve a mappában, ahol tartod rámozgatod az egérmutatót. Ezután megjelenik egy kis szövegbuborék a videó információival, és oda van írva Időtartam menüpont alatt hány perces. Illetve ha ez sem megy, jobb egérgombbal rákattintasz, kiválasztod a Tulajdonságok menüpontot az előugró lokális menüből, majd az Összegzés fülre kattintasz. Ott is Időtartam név alatt találod.

Ha angol felirat van meg (amit kétlek, mert a film is angol, de azért leírom), jobb egérgombbal rákattintasz, társítás menüpontban a Word-öt választod, és megnézed, hogy az utolsó párbeszédes részben mi van megadva intervallumnak. (hány perctől hányig)

Amúgy ha a film van meg, honnan? Kíváncsi vagyok rá.

2010. júl. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem is megvan 1 óra 16 perc :)
2010. júl. 17. 11:21
 8/9 anonim ***** válasza:
igen 1 óra 16 perc 30 másodperc. köszi sikerült megtalálnom a tulajdonságok között. 1 torrent oldalon láttam fent és gondoltam letöltöm mivel twilight paródia. azt néztem itt mikor láttam h még ki se jött.
2010. júl. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudok feliratról, de Magyarországon 2010. 10. 14.-én kezdik vetíteni. [link]
2010. júl. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!