Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Animeket kérése, tudnátok...

Animeket kérése, tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, olyan animeket keresek amibben a fejlődés azalap szituáció, vagyis ha nem lépsz szinteket akkor gyenge leszel, a szint lépést az ugy gondolom mint az mmorpg játékokban, olsz mobokot kapsz experiencet,es minden szint vegen kapsz ujj kepesegeket, de nem olyat keresek amiben bekell lepni a játékba vagyis mint a sao-ba, hanem egyből ott vagyunk,a főhos fiu legyen es egyedul van, idővel pedig kap egy társat vagy egy rabszolgat vesz. Ilyeneket keresek ha tudtok segiteni akkor köszönöm es halas vagyok erte.

Ui. Lehet reinkarnalodni vagyis ugy ertem hogy a srac reinkarnalodik abba a világba.

Lattam mar a tensei shitara slime datta ken-t, es azt is ameikbe van a pajzsos hős ugyhogy ezeket kérlek ne írjatok.



2019. okt. 19. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
DanMachi - talán ez az, ami a legjobban illik a leírásodra.
2019. okt. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Láttam már de azért köszi
2019. okt. 19. 14:05
 3/3 October15 ***** válasza:

Goblin slayer

Hai To Gensou no Grimgar


Ebben a kettőben akad fejlődési rendszer és még jók is.

Sajna a legtöbb isekai egy kalap szr. :D


Ha inkább minőségi legyen mint lvling akkor:

Drifters

Youjo senki

2019. okt. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!