Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Rajtam kívül hány ember...

Rajtam kívül hány ember "szerelmes" még Edward Cullenbe? :D

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem... a könyvet nagyon szeretem, és benne Edwardot is, de a filmben Pattinson... profilból szerintem egyáltalán nem szép, é cseppet sem hasonlít arra az Edwardra, akit én elképzeltem... vannak jól kinéző pillanatai, de azért annyira nem imádom.
2010. júl. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Igen, a többi olyan lány, aki annyira örűlt mint te. Azt még talán megérteném ha Robert Pattisonba lennél szerelmes, bár az is örűltség mert lehetetlen, hogy találkoz vele, de az hogy méghozzá egy nem létező, ki talált karakterbe vagy szerelmes, az még elmebetegebb. Remélem, hogy 12 évesnél fiatalabb vagy mert akkor még van esélyed kinőni ezt a ''szerelmet''.
2010. júl. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ajánlom figyelmedbe h nézz utána mit is jelent az idéző jel,ennyi a véleményem
2010. júl. 16. 23:17
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Ebbe a KARAKTERBE tényleg könnyen bele lehet zúgni, nem a szó szoros értelmében de sztem a kérdező vágja dolgot...

Én azt az egyet sajnálom h előbb megnéztem az Alkonyatot és cs aztán olvastam a könyvet igy nem volt "Saját Edward Cullenem"...Bár lehet igy könnyebb is volt minden szereplőt láttam magam előtt mikozben olvastam:D

2010. júl. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem ő a kedvencem a Twilightból xD.

Az kicsit túlzás hogy bele lennék zúgva, de jó lenne ha majd nekem is Edwardhoz hasonló párom lenne. És nem a külsejéről beszélek, hanem a karakteréről.

2010. júl. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én Edwardot "imádtam", de aztán Robi Pattinson lett Ő, akit ki nem állhatok, és emiatt megutáltam a karaktert is, mert máshogy már nem bírom elképzelni. :(
2010. júl. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én carlisleba zúgtam bele. :D
2010. júl. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó hasonló az ízlésünk :p ...
2011. máj. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!