Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legjobb filmnéző/letö...

Melyik a legjobb filmnéző/letöltő oldal, amelyiknél nem kell fizetni, pontokat meg egyebeket gyűjteni, torrentelni (egyáltalán mit jelent ez? ), seedelni (ezt sem tudom, micsoda? ), és vannak magyar szinkronosan új filmek?

Figyelt kérdés

Sorozatbarát, Bithorlo, Bahu, Freereg, Ncore nem játszik.

Nem számítógépről szeretném használni, inkább Androidról.

Köszi szépen.



2019. okt. 24. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Mozicsillag, online-filmek.me
2019. okt. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Estone.cc is jó. Nem muszáj pontokat gyűjteni, csak legyen meg az 1.0 átlag. De ez sem egy nagy ördöngősség, mert sok ingyenes torrent van, azaz nem számít bele a letöltésbe.


Seedelni azt jelenti, hogy a fájlt, amit letöltöttél, azt a torrentben hagyod, estone esetében vagy 24 órán át vagy 1.0 álagig.


Sok film és sorozat fent van, androidra is tudsz letölteni innen, csak tölts le play áruházból egy torrent alkalmazást.


Ha esetleg még van kérdésed, írj itt.

2019. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én a dmdamedia nevű oldalt használom sorozat nézésre,de vannak filmek is fent. Lehet,hogy nem kerül fel olyan hamar egy új film,mint ncore-ra, de elég sok fent van. Abba bele futhatsz,ha sorozatot nézel ,hogy ki kell kapcsolgatni a reklám ablakokat,de ez a legkisebb baj. Szerintem jó oldal. De itt csak nézni tudod, letölteni nem.
2019. nov. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!