Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért olyan nagy dolog még...

Miért olyan nagy dolog még mindig a jóbarátok?

Figyelt kérdés
mindenhol az van pedig egy 20+ éves sorozatról beszélünk.
2019. okt. 26. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
Engem nem érdekel.Sose néztem.Ha véletlen belebotlok vagy elkapcsolok vagy kikapcsolom a tv-t.Ennyi.Te sem tudsz mást tenni ellene.
2019. okt. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%
Annak idején elvileg az egyik legjobb sitcom volt. Nekem se jön, be mert nem túl aktuálisak benne a poénok már. Én a How I met Your mother érát kaptam. Az tetszett, szerintem jó pofa volt.
2019. okt. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
98%
évfordulója van a jó barátok sorozatnak, ezért van most felkapva, na meg főleg hogy jennifer aniston instragrammra felrakott egy képet amin a jóbarátok szereplői találhatok, egy renuiont, amúgy a jóbarátok meghatározó sorozat volt akkoriban, kevés sorozatok voltak és ez eléggé jó volt, sőt anynira jó volt, hogy azóta egyetlen egy próbálkozás volt 20perces vígjáték téren ami nagyon felkapott volt, az így jártam anyátok, azóta semmi, persze voltak probálkozások de nem lett a jóbarátok szintjén a dolog
2019. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!