Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az örökkévalóság nyomában filmről? (Michael Jackson film) (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Én láttam és nagyon jó volt,de a barátaim szerint Michael pedo volt 😢 én nem tudom elhinni. Szerintetek mi az igazság? És igazakat mondott Michael a filmben?

[link]



2019. okt. 26. 15:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Pedo volt. Ez annyira nyilván való mint hogy O.J. kinyirta a exfelesege és annak barátját, de az esküdtszek felmentették.
2019. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
86%

A film a "Leaving Neverland"-del ellentétben igaz történet alapján készült, azok az emberek elbeszéléseiből, akik a legközelebb álltak Michael Jackson-hoz az utolsó éveiben. Én teljes mértékben elhiszem, hogy Michael Jackson ártatlan volt. Amit nem írnak meg a sajtóban, az az, hogy az FBI 1993-tól több, mint 10 évig TITOKBAN kutatott Michael Jackson után. Átvizsgálták a számítógépét, keresési előzményeit, minden személyes dolgát, kivel van, hol van, stb. Több, mint egy évtized titkos kutatás után, amiről még Michael sem tudott, nem találtak ellene semmit, ami bizonyítaná, hogy bűnös. Wade Robson és James Safechuck történetében pedig rengeteg logikátlan elem van. Hadd emeljek ki kettő ilyen dolgot: a filmben Wade Robson azt állítja, hogy a családja egyedül hagyta őt egy hétre Michael Jackson-nal, amikor ők elmentek a Grand Canyon-ba. Ez akkor volt, amikor az állítólagos molesztálás elkezdődött. Ám az anyja eskü alatt állította 1993-ban, és 2016-ban is, hogy a fia a családdal volt a Grand Canyon-ban.

James Safechuck azt állította, hogy a Neverland Ranch-en található vasútállomásban mindennap molesztálás történt a 80'-as években. Ez lehetetlen, ugyanis az a vasútállomás még nem is létezett abban az időben. 1993-ban sem volt még befejezve az építése, és csak 1994-ben nyitották meg. A 'film' rendezője, Dan Reed miután ezt megtudta, a 'film' már régen ki volt adva, úgyhogy azt állította, hogy James Safechuck rosszul emlékezett az állítólagos molesztálás befejezésének időpontjára. Azt mondta, hogy még 1994-ben is folytatódott, csakhogy 1994-ben James Safechuck már vagy 10 centivel magasabb volt, mint Michael. :D [link]

Mindenki szabadon eldöntheti, hogy kinek hisz. Az FBI-nak, aki 10+ éves titkos kutatás után se talált semmit Michael Jackson ellen, ezt pedig egy 300 oldalas könyvben le is írták, vagy két pénzhajhász embernek, akiknek a történetük több helyen is elbukott. Mert ugye minek dolgozni, ha beperelheted Michael Jackson-t?

2019. okt. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
#2 az FBI-nal dolgoztál?
2019. okt. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
#3-as, nem, de az FBI dokumentumjai a vizsgálatról bárki számára megtekinthető. #2-es voltam.
2019. okt. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Küld el pls..
2019. okt. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
2019. okt. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Köszi, végéig rágom...de sztem csak újságcikkek gyűjteménye ez. De nekem hutelesebb infó olyanokról hallani akikkel együtt aludt egyszobaban. ;)
2019. okt. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
65%
7-es. Az egész világ a pénzről szól. Szerinted ha ez 2 ember álítólag alig merte elmondani a saját annyának hogy molesztálták akkor utána mi a p***nak ültek le a kamera elé elmondani az egész világnak? Emelett aki végignézte az tudja hogy rengeteg ellentmondás van a filmben. Szerintem elsőnek ismerd michael életét utána rá fogsz jönni hogy soha nem tenne ilyet. macaulay culkin is mondta hogy nem történt semmi, pedig neki tényleg semmi oka sincs rá hogy hazudjon mert egy fillért se kapott az interjúért nem úgy mint az a 2 majom.
2019. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%
Nekem hitelesnek tűntek. Ha hazudnak Oscart nekik!
2019. okt. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%
Engem eleve már az felkavart hogy együtt aludt a gyerekekkel úgy hogy a szülők a szomszédszobában voltak. Melyik hülye szülő engedné ezt? USA...
2019. okt. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!